BEZPIECZEŃSTWO I AUTOMATYKA BUDYNKOWA

Sieci Strukturalne i urządzenia sieciowe

Dostarczamy szyte na miarę, kompleksowe rozwiązania urządzeń sieciowych

Mimo intensywnego rozwoju sieci bezprzewodowych dobrze zaprojektowana i nowoczesna instalacja okablowania strukturalnego jest niezbędnym składnikiem nowoczesnego budynku. Sieć okablowania strukturalnego LAN to platforma teleinformatyczna, która stanowi podstawę dla większości procesów technicznych przebiegających w firmie. Umożliwia ona szybką i niezawodną wymianę danych, konfigurację wewnętrznych połączeń telefonicznych, przesyłanie sygnału audio i video, niezawodne działanie instalacji sygnalizacyjnych i alarmowych oraz dystrybucję zasilania elektrycznego. Funkcjonalny system pozwala również na szybkie przenoszenie dowolnych stanowisk pracy do wybranych miejsc w budynku. Stanowiska te mają natychmiastowy dostęp do wszystkich aplikacji teleinformatycznych w firmie poprzez proste podłączenie kabla.
W skład oferowanego przez nas systemu strukturalnego LAN wchodzi okablowanie poziome, punkty dystrybucyjne, okablowanie pionowe oraz magistrala pomiędzy budynkami. Instalacja może być wykonana przy użyciu światłowodu lub kabla miedzianego ekranowanego bądź nieekranowanego.

Rozwiązania

Proponowane przez nas rozwiązanie może być wdrożone jako jedna z podstawowych instalacji, która jest prowadzona w nowych budynkach lub też podnosić funkcjonalność i standard w obiektach już istniejących. Sieci okablowania strukturalnego są przez nas tworzone każdorazowo na podstawie analizy indywidualnych potrzeb rekonfiguracji i rozbudowy stanowisk pracy w firmie.

Dostarczamy szyte na miarę, kompleksowe rozwiązania urządzeń sieciowych. Proponowane przez nas technologie dostosowujemy zarówno do potrzeb niewielkich firm, jak i dużych, światowych korporacji. Ważne jest także bezpieczeństwo – dlatego wszystkie proponowane przez nas rozwiązania
technologiczne wyposażone są w zintegrowane zabezpieczenia. Naszym Klientom oferujemy także fachowe wsparcie i pomoc techniczną opartą o wieloletnią współpracę z największymi globalnymi vendorami.

Co zyskujesz?
  • • Płynny i bezawaryjny przebieg większości procesów technicznych w firmie
  • Pełne wykorzystanie możliwości nowoczesnych technologii – telefonii cyfrowej, standardów multimedialnych, video konferencji i in.
  • Ułatwienie rozbudowy, przebudowy i zmian w konfiguracji sieci bez przerw w pracy
  • Możliwość tworzenia sieci skomplikowanych architektonicznie w celu optymalizacji przebiegu procesów technicznych
  • Podwyższenie funkcjonalności i standardu obiektu
  • Bezkolizyjny przepływ informacji z zewnątrz i wewnątrz przedsiębiorstwa
  • Ułatwienie obsługi sieci;
  • Minimalizację kosztów użytkowania sieci.

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)