INFRASTRUKTURA TELEINFORMATYCZNA

Profesjonalna infrastruktura komunikacyjna

[Systimax & Netconnect]

Usługi i produkty stają się jednością

Żyjemy w czasach konwergencji. Aplikacje i sprzęt łączą się w ramach okablowania strukturalnego. Współpracujemy na partnerskich zasadach z Commscope – technologicznym liderem rynku konwergentnego. Dzięki temu oferujemy wiodące rozwiązania okablowania strukturalnego miedzianego i światłowodowego: Systimax i Netconnect. Oba stanowią kompletne platformy, która umożliwiają prostsze wdrażanie sieci, bardziej niezawodne operacje i możliwość dostosowania do skalowania w celu spełnienia najbardziej wymagających standardów i zaawansowanych aplikacji jutra.
Wszędzie gdzie oczekujesz łączności, jesteśmy gotowi zapewnić przepustowość i moc potrzebną do uruchomienia technologii takich jak 5G, Wi-Fi i Wi-Fi 6E, a nawet uzupełnić je o przełączniki, punkty dostępowe, anteny 5G, LTE, DAS, TETRA i inne.

Mamy rozwiązanie

Z proponowanymi przez nas technologiami jako fundamentem, Twoja sieć jest gotowa sprostać dzisiejszym wymaganiom i ewoluować dalej, aby sprostać jutrzejszym. Niezależnie od tego, gdzie planujesz połączenie – w ścianie, w suficie, czy w podłodze, niezależnie czy zależy Ci na mocy lub przepustowości, mamy rozwiązanie.

Z gwarancją na następne 25 lat

Dzięki fundamentalnym, stabilnym, niezawodnym i najnowocześniejszym strukturom kablowym, zapewniamy najbardziej solidne podstawy potrzebne do konwergencji sieci – inteligentne połączenie zasilania i łączności szerokopasmowej. Zużycie energii rośnie, bo urządzenia PoE stają się coraz powszechniejsze. Okablowanie strukturalne Commscope stabilnie obsługuje aplikacje o mocy do 100 watów na pełnych 100 metrach i zapewnia unikalne rozwiązania wykraczające poza standardy norm. Z gwarancją na następne 25 lat.

Elastyczne unikalne technologie

Nie ma znaczenia jakie łącza potrzebujesz zbudować: sieć biurową, komercyjną, infrastrukturę bezprzewodową, klasyczną, światłowodową czy Centrum Przetwarzania Danych – dla każdych zastosowań możemy elastycznie zaproponować unikalne technologie, umiejętnie je dostosowując i wspierając Twoją migrację do lepszych warunków i najszybszych aplikacji.

Zautomatyzowane rozwiązanie do zarzadzania

Na życzenie możemy również uzupełnić infrastrukturę kablową o zautomatyzowane rozwiązanie do zarządzania, zapewniające przejrzystość i bezpieczeństwo dla każdego połączenia i portu, uwalniające prawdziwy potencjał systemu i maksymalizujące wydajność oraz wiedzę o aktualnym stanie połączeń w każdej chwili.

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)