CUSTOMER EXPERIENCE CE

Contact Center

Idealnie dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie Contact Center.
Jeśli chcesz poprawić kontakt ze swoimi klientami niezależnie od wielkości działu obsługi klienta, oferujemy rozwiązanie zarówno w standardowej formie on premise jak i w elastycznym modelu chmurowym. Jesteśmy Twoim Partnerem na każdym etapie projektu i wdrożenia. Przeprowadzimy analizę przedwdrożeniową, zaprojektujemy, wdrożymy i obejmiemy opieką serwisową byś mógł bazując na sprawdzonej i bezpiecznej technologii skupić się na prowadzonym przez siebie biznesie.

Dostarczamy rozwiązania skalowalne i otwarte na nowe potrzeby biznesu

Dzięki naszym elastycznym, intuicyjnym rozwiązaniom Contact Center zbudujesz profesjonalne biuro obsługi klienta, dział telemarketingu czy sprzedaży. 

Cechy systemu:

 • wielokanałowość
 • socialmedia
 • precyzyjne raportowanie
 • integracja z aplikacjami biznesowymi

Zaufaj uznanej technologii i sprawdzonemu integratorowi z wieloletnim doświadczeniem i najwyższymi kompetencjami.

Zbuduj z nami nowoczesne Contact Center

Wdrażamy systemy skalowalne dostosowane do potrzeb klienta. Pomagamy budować zaawansowane systemy integrujące wiele kanałów komunikacji, różne lokalizacje, wsparte dodatkowymi systemami analitycznymi, systemami raportowymi i oprogramowaniem do optymalizacji procesów.

Rozwiązanie

System który dostarczymy, zostanie zoptymalizowany do Państwa obecnych potrzeb i zasobów, przy zapewnieniu pełnej zdolności do przyszłej rozbudowy i implementacji nowych funkcjonalności. Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi producentami, oferujemy sprawdzone rozwiązania, wysokiej jakości rozwiązania. Wsparcie naszych  doświadczonych ekspertów pozwoli Państwu skupić się na realizowaniu założonych celów, bez martwienia się o narzędzie, które oddamy w Państwa ręce.

Dopasowane do Twoich potrzeb interaktywne rozwiązanie odpowiedzi i zapowiedzi głosowych.

Nasze rozwiązania IVR pomogą klientom skontaktować się z Twoją firmą, znacząco odciążając konsultantów infolinii czy zespół obsługi klienta.
Nasze rozwiązania umożliwiają samodzielną, automatyczną i interaktywną obsługę Twoich klientów. Oferujemy dedykowane dla contact center rozwiązania typu IVR ( Interactive Voice Response). Systemy IVR posiadają algorytm oraz bazę wiedzy którą można wykorzystać podczas kontaktu. 

Twoi Klienci chcą i potrafią korzystać z aplikacji typu self – service.

Stworzymy rozwiązanie, które będzie skalowalne, niezawodne i w pełni zintegrowane z Twoimi systemami dając ogromne możliwości obsługi Twoich Klientów. Nasze systemy IVR to swoboda modyfikacja drzew dialogowych i pełna integracja z bazami danych.

Główne korzyści:

 • pełna samoobsług klienta w kanale głosowym i wideo
 • niskie koszty obsługi
 • skrócenie czasu obsługi
 • zwiększenie satysfakcji klienta
 • wsparcie procesów marketingowych czy windykacyjnych
Projektujemy dynamiczne systemy IVR

Możliwe jest dokonywanie dynamizacji drzewa IVR. Najczęściej wykorzystywane przez Klientów menu można przesunąć na początek, a niepożądane ukryć (np. obsługę karty kredytowej, lokat itp). Dla wybranego profilu klienta można przygotować spersonalizowane menu, przedstawiając informacje o promocjach lub dedykowanych ofertach marketingowych. IVR może dostarczać szczegółowe raporty o zachowaniu Klienta w systemie oraz umożliwia badanie poziomu jego satysfakcji za pomocą dedykowanych narzędzi.

Rozwiązanie

Systemy IVR posiadają algorytm oraz bazę wiedzy którą można wykorzystać podczas kontaktu. Po wysłuchaniu komunikatów odtwarzanych przez system, klient dokonuje wyboru, wykorzystując standardową klawiaturę telefonu lub poprzez wypowiadanie określonych słów. W tym drugim przypadku, ludzki głos jest analizowany przez oprogramowanie do rozpoznawania mowy. 

Predictive Dialing System PDS

Nasze inteligentne rozwiązania PDS. zautomatyzują wykonanie połączeń wychodzących i zestawianie ich z dostępnym agentem Twojego Contact Center. To inteligentne narzędzie, pozwoli zmaksymalizować pracę agentów, redukując koszty utrzymania Contact Center. Nasze systemy PDS klasyfikują połączenia i nadają im określony status: rozmowa odebrana przez człowieka, rozmowa porzucona, numer zajęty, odbiorca nie odbiera, automatyczna sekretarka, numer nieosiągalny, numer niedostępny, czy wreszcie numer nieprawidłowy.

Niezbędne i niezawodne narzędzie w Twoim Call Center

Oferowany PDS zautomatyzuje wybór numerów i zestawienie połączeń, ustali z którym konsultantem zostanie połączony rozmówca. Dopasujemy PDS do potrzeb Twojej firmy tak aby Klienci mieli wiele możliwości konfiguracji tworzonych kampanii.

Zwiększ skuteczność działania swojego centrum kontaktu

Rozwiązania klasy PDS w znacznym stopniu mogą poprawić skuteczność kampanii wychodzących i przy zastosowaniu inteligentnych algorytmów dają także olbrzymie oszczędności kosztów bez negatywnego wpływu na odczucia klienta. Kluczowy jest odpowiedni dobór trybu wydzwaniania oraz zweryfikowanie strategii zestawiania połączeń.
Dzięki rozwiązaniom PDS agent naprawdę wykorzystuje swój czas na rozmowę z klientem przez co jest maksymalnie efektywny.

Rozwiązanie

Systemy, dopasowując się do danego biznesu i wymaganych procesów mogą działać w następujących trybach:

 • Preview – tryb w pierwszej kolejności uruchamia skrypt dotyczący danego Klienta. Po zapoznaniu się z nim agent aktywizuje połączenie. W zależności od efektu system przekieruje je do agenta lub przedstawi mu skrypt kolejnego rekordu.
 • Progressive – system najpierw sprawdza dostępność agentów i wykonuje połączenie tylko wówczas, gdy określi ich dostępność. Po rozpoznaniu skuteczności połączenia, agentowi wyświetlany jest skrypt Klienta.
 • Predictive – system wykonuje połączenia nadmiarowe używając algorytmu statystycznego. Jednocześnie system przewiduje, ilu agentów będzie dostępnych i wybiera optymalną ilość połączeń, aby wypełnić czas ich pracy.
Speech Analytics

Jeśli zależy Ci na wysokich standardach jakości obsługi telefonicznej klienta skorzystaj z naszych rozwiązań do analizy mowy.
Dla podwyższenia jakości obsługi klienta proponujemy Systemy które poprzez nagrywanie rozmów telefonicznych z klientami będą skarbnicą wiedzy w Twojej firmie. Inteligentne speech analytics pozwoli ci zdobyć wiedzę o przyczynach utraty klientów, działaniach konkurencji oraz poziomie obsługi klientów. Dla działów marketingu – systemy analizy mowy to doskonałe narzędzie do badania skuteczności kampanii reklamowych, dla działów handlowych – szansa na zwiększenie przychodów ze sprzedaży. Dobierzemy rozwiązanie, które pozwoli przeanalizować 100% połączeń z klientami dając pełen obraz o postrzeganiu firmy, oferowanych produktach czy poziomie obsługi w Contact Center.

Jedyny słuszny monitoring rozmów dla wysokiej jakości obsługi telefonicznej klienta.

Zaprojektowane przez nas rozwiązania do analizy mowy pozwalają na wyszukiwanie i analizę kluczowych zwrotów i słów, wyodrębnianie rozmów emocjonalnych lub odniesień do konkurencji. Ułatwiają znalezienie czynników kosztów, występujących trendów oraz słabych i mocnych stron produktów i procesów. Systemy analizy mowy informują też jak przedsiębiorstwa i ich produkty są postrzegane przez rynek.
Wdrażając system klasy speech analytics zyskujesz następujące korzyści:

 • podniesienie poziomu obsługi klientów
 • odnajdywanie słabych i mocnych stron produktów i procesów
 • badanie jak firma jest postrzegana przez rynek
 • mierzenie skuteczności kampanii promocyjnych
 • porównanie oferty firmy z ofertą konkurencji
 • kontrola przestrzegania procedur telecentrum
Rozmowy z klientami są nieocenionym źródłem wiedzy.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w implementacji Speech Analytics.
Dzięki naszym rozwiązaniom wyszukiwanie wartościowych informacji wśród setek tysięcy przeprowadzonych rozmów stanie się proste. Nasze rozwiązania odnajdą niezbędne dla poprawy jakości pracy informacje wśród rozmów zarchiwizowanych, niezależnie od liczby przechowywanych nagrań. Oferowane przez nas rozwiązania stanowią zaawansowane systemy analizy mowy. Pozwalają wyszukiwać wybrane zwroty i słowa, a nawet wyodrębniać rozmowy emocjonalne. Systemy Speech Analytics posiadają zdolność uczenia się i dzielenia rozmów na kategorie.

Rozwiązanie

System analizy nagrań może analizować słowa i wyrażenia, które są najczęściej używane w określonej jednostce czasu. System sprawdza, czy częstotliwość ich stosowania wykazuje tendencję rosnącą czy malejącą. Wyniki są prezentowane w formie wykresów, co umożliwia obserwowanie zmiany w zachowaniach i preferencjach klientów. Dzięki systemowi możliwe jest analizowanie 100% posiadanych nagrań rozmów z klientami.
W zależności od indywidualnych preferencji i przyjętego modelu biznesowego, system analizy mowy może zostać zainstalowany w siedzibie przedsiębiorstwa (on-premise) lub można z niego korzystać w ramach usługi SaaS.

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)