Unima 2000 Ambasadorem Małopolski !

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. uzyskała najwyższą wartość indeksu Siły i Potencjału Rozwojowego Marki w projekcie Mapa Marek regionu Małopolska dla specjalizacji „Technologie informatyczne i komunikacyjne”. Dodatkowo, Spółka została rekomendowana do roli Ambasadora Małopolski na poziomie krajowym.

Ambasador Małopolski to rekomendacja przyznawana małopolskim markom, które są lub będą wizytówką Małopolski w skali ogólnokrajowej lub międzynarodowej. Rekomendacja przyznawana jest za aktualne dokonania lub potencjał rozwojowy, wynikający z innowacyjności, dopasowania do trendów rynkowych, unikalnego profilu działalności lub dynamiki zarządzania.

Mapa Marek jest jednym z zadań projektu „Zwiększanie konkurencyjności małopolskich marek na rynkach zagranicznych” który służy promocji gospodarczej regionu Małopolska. Publikacja Mapa Marek regionu Małopolska została opracowana przez ośrodek THINKTANK na podstawie badań sektora MŚP w Małopolsce przeprowadzonych przez firmę Kantar Millward Brown.

Projekt polega na stworzeniu spójnej metodyki i opracowaniu Mapy Marek MŚP dla regionu Małopolski. Opracowanie składa się z 7 Map Marek, sporządzanych osobno dla każdej z branż stanowiących Regionalne Inteligentne Specjalizacje, tzw. „RIS” dla województwa małopolskiego. RIS to kierunki w których województwo ma aspiracje się rozwijać. Tworzą je następujące obszary:

  • Technologie informacyjne i komunikacyjne
  • Energia zrównoważona
  • Nauka o życiu
  • Chemia
  • Produkcja metali i wyrobów metalicznych oraz wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych
  • Elektrotechnika i przemysł maszynowy
  • Przemysły kreatywne i czasu wolnego

Wyłonienie ambasadorów regionu Małopolska złożone było z szeregu procesów badawczych: wywiadów z ekspertami i koordynatorami Grup Roboczych RIS oraz reprezentantami Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, badań konsumenckich, wywiadów pogłębionych z decydentami województwa małopolskiego, przedstawicielami biznesu oraz znanymi osobami z Małopolski, badań ankietowych, analiz finansowych 140 przedsiębiorstw nominowanych do Mapy Marek regionu Małopolska oraz prac grupy eksperckiej.

W Mapie Marek regionu Małopolska znalazło się 13 marek rekomendowanych do roli Ambasadorów Małopolski na poziomi krajowym.

Więcej informacji o projekcie Mapa Marek można uzyskać klikając w ten link: www.mapa-marek.pl

2019-06-07

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)