Konferencja Unima 2000

W dniach 19-20 października 2017, w Jachrance pod Warszawą, odbyła się konferencja pt.: „Efektywne rozwiązania komunikacyjne oraz bezpieczeństwo danych w firmie i w relacji z Klientem”.

Organizatorem Konferencji była Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. Na spotkaniu poruszono tematy związane z usprawnieniem przepływu informacji oraz nowymi możliwościami jakie dostarczają współczesne narzędzia komunikacyjne. Prelekcje dotyczyły również kwestii związanych z bezpieczeństwem gromadzonych danych, w szczególności ochroną danych osobowych w świetle wymagań nowego rozporządzenia unijnego, dotyczącego przetwarzania danych osobowych (GDPR).

Konferencja stanowiła unikalną okazję do bezpośredniego kontaktu z ekspertami w wymienionych obszarach oraz przedstawicielami wiodących producentów rozwiązań w zakresie komunikacji oraz bezpieczeństwa IT.


Fotorelacja z Konferencji poniżej:

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)