CUSTOMER EXPERIENCE CX

CO-BROWSING
Automatyzacja komunikacji

Usprawnij znacząco pracę swoich konsultantów.

Rozwiązanie do współprzeglądania ekranu wspiera pracę Twojego zespołu podczas prezentacji sprzedażowej, spotkań on-line,  czatów lub połączeń.

 

 

Aplikacja

Dzięki współdzieleniu ekranu Twoi konsultanci z łatwością pomogą klientowi w wypełnieniu formularza, poruszaniu się po stronie internetowej czy aplikacji webowej. Dodatkowe funkcjonalności takie jak rysowanie, maskowanie pól, współdzielenie dokumentów, czat, video czat, pozwolą na dokonanie skokowego wzrostu jakości obsługi Klienta w krótkim czasie i niewielkim nakładem kosztów.

Lepsze wsparcie Klienta

Zastosowanie co-browsingu i podgląd tego co robi Klient pozwala na lepsze zrozumienie jego problemów i szybsze udzielenie pomocy. Skraca to czas potrzebny na rozpoznanie i rozwiązanie problemu poprawiając skuteczność rozwiązania problemu podczas pierwszego kontaktu z Klientem (FCR).

Wzrost sprzedaży

Dzięki zastosowaniu rozwiązań do co-browsingu przedstawiciele firm mogą pokazywać, wyjaśniać i demonstrować nowe produkty i usługi na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie. Oprócz pomocy w rozwiązywaniu problemów co-browsing umożliwia przedstawicielom firmy dostarczanie rekomendacji dotyczących cross-/up-sell lepiej dostosowanych do unikalnych potrzeb klienta.

Wsparcie aplikacji

Dzięki zastosowaniu narzędzi do co-browsingu konsultanci nie muszą już spotykać się osobiście z klientami, mogą działać zdalnie. Surfly umożliwia udzielanie porad i konsultacji dla aplikacji przeglądarkowych w prosty i efektywny sposób na odległość. Zamiast sprzedawać usługi i produkty, doradcy mogą teraz również zaoferować porady, które pomogą klientom w ich codziennych wyzwaniach.

Rozwiązania

Rozwiązania do co-browsingu dostępne są w modelu chmurowym lub on-premise (do instalcji w infrastrukturze własnej klienta). Niezależnie od modelu wdrożenia zapewniają one wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony danych oraz zgodność z regulacjami GDPR/RODO.

Wzmocnij swój biznes!

Zapraszamy do kontaktu

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)