Bezpłatna aplikacja do tele- i wideokonferencji

Wychodząc naprzeciw pilnym potrzebom sektora edukacyjnego oraz organizacji non-profit, Avaya udostępnia bezpłatnie (do 31 sierpnia 2020), wersję biznesową aplikacji do wideokonferencji Avaya Spaces umożliwiającą bezpieczną pracę zdalną.

Avaya Spaces to proste i bezpieczne rozwiązanie do realizacji wirtualnych spotkań i pracy zespołowej, które płynnie integruje komunikację głosową, wideo, zarządzanie zadaniami i udostępnianie dokumentów.

Avaya Spaces umożliwia użytkownikom tworzenie przestrzeni roboczych, w których mogą oni współpracować za pomocą komunikatora, wirtualnych spotkań i udostępniania treści. Rozwiązanie zapewnia jednolite środowisko do prowadzenia spotkań i pracy grupowej dzięki prostej, ekonomicznej i bezpiecznej komunikacji oraz pracę za pośrednictwem różnorodnych kanałów.
Rozwiązanie łączy w sobie komunikację głosową, tele- i wiedeokonferencje, komunikator, czat i zarządzanie zadaniami. Dostęp do aplikacji można uzyskać z dowolnego urządzenia końcowego, poprzez przeglądarkę internetową lub urządzenie mobilne.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dodatkowymi informacji o rozwiązaniu oraz warunkach promocji prosimy o kontakt.

Rafał Pychowski
Dyrektor ds. Sprzedaży
D +48 12 2980 529
M +48 607 545 005

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)