Prelekcja podczas VI Szkolenia Facility Management

W dniach 17-18 maja, w Serocku pod Warszawą, odbyło się VI Szkolenie Facility Management pt.: „Zaawansowane zarządzanie i administrowanie obiektami komercyjnymi.” Oczywiście, na imprezie tego typu, nie mogło zbraknąć naszej firmy.

Unima 2000 S.A. jako wystawca i partner merytoryczny organizatora, wystąpił z prelekcją pt.: „Maintenance Management a rozwiązania informatyczne”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia:

VI Szkolenie FM to praktyczne warsztaty oraz indywidualne konsultacje z najlepszymi ekspertami z branży nieruchomości komercyjnych. Uczestnicy podczas dwudniowego szkolenia dowiedzieli się m.in.: jak skutecznie zarządzać aspektami technicznymi w obiekcie, jak optymalizować koszty nieruchomości czy jak wykorzystywać nowoczesne narzędzia informatyczne w swojej pracy. Spotkanie było okazją do poznania najlepszych ekspertów z branży reprezentujących różne środowiska i specjalizacje z obszaru Facility, Property i Asset Management. Można było również poznać ofertę najciekawszych dostawców usług i rozwiązań dla sektora nieruchomości komercyjnych.

Organizatorem imprezy było Forum Media Polska Sp. z o.o., wydawca magazynu Real Estate Manager.

Więcej szczegółów na temat szkolenia znajdą Państwo na stronie www.szkolenie-fm.pl

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)