Prelekcja podczas VI Szkolenia Facility Management

W dniach 17-18 maja, w Serocku pod Warszawą, odbyło się VI Szkolenie Facility Management pt.: „Zaawansowane zarządzanie i administrowanie obiektami komercyjnymi.” Oczywiście, na imprezie tego typu, nie mogło zbraknąć naszej firmy.

Unima 2000 S.A. jako wystawca i partner merytoryczny organizatora, wystąpił z prelekcją pt.: „Maintenance Management a rozwiązania informatyczne”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia:

VI Szkolenie FM to praktyczne warsztaty oraz indywidualne konsultacje z najlepszymi ekspertami z branży nieruchomości komercyjnych. Uczestnicy podczas dwudniowego szkolenia dowiedzieli się m.in.: jak skutecznie zarządzać aspektami technicznymi w obiekcie, jak optymalizować koszty nieruchomości czy jak wykorzystywać nowoczesne narzędzia informatyczne w swojej pracy. Spotkanie było okazją do poznania najlepszych ekspertów z branży reprezentujących różne środowiska i specjalizacje z obszaru Facility, Property i Asset Management. Można było również poznać ofertę najciekawszych dostawców usług i rozwiązań dla sektora nieruchomości komercyjnych.

Organizatorem imprezy było Forum Media Polska Sp. z o.o., wydawca magazynu Real Estate Manager.

Więcej szczegółów na temat szkolenia znajdą Państwo na stronie www.szkolenie-fm.pl

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

WIRTUALNY URZĘDNIK

webinar: 21 październik, godzina 11:00 Obsługa kanałów cyfrowych, systemy RPA wspierające i automatyzujące obsługę mieszkańca zobacz więcej: https://unima2000.pl/webinar3/ Akademia Unima 2000 zapraszam

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)