Unima 2000 na IBM Think Summit

17 września 2019 w Warszawie w Centrum Praskim Koneser firma IBM organizuje kolejną edycję konferencji pt.: „Think Summit”. Jako autoryzowany partner IBM zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym będziemy rozmawiać o zastosowaniach sztucznej inteligencji oraz możliwościach przetwarzania i analizowania danych w biznesie.

Zachęcamy również do uczestnictwa w debacie eksperckiej pt.:

„Chatboty w praktyce”

która odbędzie się podczas konferencji w godzinach 14.30-15.00 w ramach tzw. „kampusu smart idea”.

Na konferencji Think Summit poruszane będą takie zagadnienia jak: wykorzystanie możliwości technologicznych oferowanych przez chmurę obliczeniową, sztuczną inteligencję, blockchain czy też rozpoczynającą swoje komercyjne podboje w obszarze przetwarzania danych technologię kwantową. Zaprezentowane zostaną przykłady transformacji organizacji do chmury, porozmawiamy o ciekawych zastosowaniach technologii sztucznej inteligencji w wybranych branżach oraz omówimy zagadnienia potrzeb na rynku pracy w zakresie umiejętności pracowniczych związanych z wdrażaniem i wykorzystywaniem nowych technologii.


Unima 2000 - IBM Think 2019

Więcej informacji o imprezie oraz agenda spotkania znajdują się na stronie: www.ibm.com/pl-pl/events/think-summit/agenda.html

Formularz rejestracyjny: Rejestracja IBM Think

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Wypełniając formularz rejestracyjny prosimy o wpisanie nazwy naszej firmy jako podmiotu zapraszającego na konferencję.

2019-08-19