Zamów bezpłatną wersję demonstracyjną (Trial)


Bezpłatnie wypróbuj Cloud Contact Center! Vocalcom (Hermes.Net) to kompleksowy pakiet oprogramowania Contact Center. Wg raportu Gartnera jest to najlepsze oprogramowanie do zarządzania Contact Center działające w chmurze.


Więcej o Cloud Contact Center możesz przeczytać tutaj: Cloud Contact Center

Cloud Contact Center

Zobacz jak poprawić wyniki sprzedaży i zachwycić klientów poprzez sprawną obsługę niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, specyfiki działania oraz wielkości budżetu.


Do przeprowadzenia testów nie będziesz potrzebował żadnego hardware’u – wystarczy komputer z dostępem do Internetu. System może pracować z wykorzystaniem softphone’ów.

W razie pytań kontaktuj się z naszym przedstawicielem:

Wypełnij formularz

i zgłoś chęć wypróbowania bezpłatnej wersji demonstracyjnej (Trial)

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i pomożemy skonfigurować bezpłatną platformę testową. W okresie testów zawsze możesz liczyć na pełne wsparcie naszej firmy. Ilość licencji testowych jest ograniczona – będziemy je przyznawać zgodnie z kolejnością wpływania zgłoszeń.

Imię i nazwisko

Firma

Planowana ilość stanowisk dla agentów w docelowym systemie

Adres e-mail

Numer telefonu

Jeżeli masz dodatkowe uwagi wpisz je tutaj:

 Wyrażam zgodę na używanie przez Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. z siedzibą przy ulicy Skarżyńskiego 14, 31-866 Kraków, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800). Zgoda jest dobrowolna lecz jej wyrażenie jest niezbędne, żebyśmy mogli się z Tobą kontaktować i odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie. Zgoda może być odwołana w dowolnym momencie.

Patrz polityka prywatności.

Rafał Pychowski

Rafał Pychowski
Dyrektor ds. Sprzedaży
D +48 12 2980 529
M +48 607 545 005

kontakt Unima 2000 SA