Cloud contact center – zamów wersję Trial

Zamów bezpłatną wersję demonstracyjną (Trial)


Bezpłatnie wypróbuj Cloud Contact Center! Vocalcom (Hermes.Net) to kompleksowy pakiet oprogramowania Contact Center. Wg raportu Gartnera jest to najlepsze oprogramowanie do zarządzania Contact Center działające w chmurze.

Więcej o Cloud Contact Center możesz przeczytać tutaj: Cloud Contact Center


Cloud Contact Center
Zobacz jak poprawić wyniki sprzedaży i zachwycić klientów poprzez sprawną obsługę niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, specyfiki działania oraz wielkości budżetu.

Do przeprowadzenia testów nie będziesz potrzebował żadnego hardware’u – wystarczy komputer z dostępem do Internetu. System może pracować z wykorzystaniem softphone’ów.

W razie pytań kontaktuj się z naszym przedstawicielem:

Wypełnij formularz

i zgłoś chęć wypróbowania bezpłatnej wersji demonstracyjnej (Trial)

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i pomożemy skonfigurować bezpłatną platformę testową. W okresie testów zawsze możesz liczyć na pełne wsparcie naszej firmy. Ilość licencji testowych jest ograniczona – będziemy je przyznawać zgodnie z kolejnością wpływania zgłoszeń.

Imię i nazwisko

Firma

Planowana ilość stanowisk dla agentów w docelowym systemie

Adres e-mail

Numer telefonu

Jeżeli masz dodatkowe uwagi wpisz je tutaj:

 Wyrażam zgodę na używanie przez Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. z siedzibą przy ulicy Skarżyńskiego 14, 31-866 Kraków, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800). Zgoda jest dobrowolna lecz jej wyrażenie jest niezbędne, żebyśmy mogli się z Tobą kontaktować i odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie. Zgoda może być odwołana w dowolnym momencie.

Patrz polityka prywatności.

Rafał Pychowski

Rafał Pychowski
Dyrektor ds. Sprzedaży
D +48 12 2980 529
M +48 607 545 005

kontakt Unima 2000 SA