XV Międzynarodowy Kongres MBA

W dniach 17-19 maja 2019 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbył się XV Międzynarodowy Kongres MBA. Drugiego dnia kongresu Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. wygłosiła prelekcję pt.:

„SZTUCZNA INTELIGENCJA JAKO NARZĘDZIE
BUDOWANIA PRZEWAGI KONKURENCYJNEJ W BIZNESIE”

W trakcie prelekcji przedstawiliśmy rolę jaką sztuczna inteligencja może pełnić w działalności biznesowej oraz metody jej efektywnego wykorzystania. Omówiliśmy przykłady wdrożeń z zakresu sztucznej inteligencji, które pozwalają na automatyzowanie procesów oraz wyciąganie wniosków z ogromnej ilości danych, które przedsiębiorstwa pozyskują każdego dnia.

Międzynarodowy Kongres MBA to największe w Polsce spotkanie integrujące środowisko MBA. Głównym celem wydarzenia jest budowa aktywnej platformy współpracy, wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy i horyzontów.

O specyfice Kongresu decyduje łączenie wystąpień naukowców z polskich i zagranicznych uczelni oraz czołowych ekspertów i ekonomistów. W Kongresie co roku uczestniczą menedżerowie wyższego i średniego szczebla legitymujący się tytułem Master of Business Administration, Dyrektorzy Programów MBA oraz naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni.

Więcej informacji o Kongresie można uzyskać klikając w ten link

Agenda XV Międzynarodowego Kongresu MBA

Miejsce wydarzenia: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 27, Pawilon dydaktyczno-sportowy, sala nr 9.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Kongresu:

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)