INFRASTRUKTURA TELEINFORMATYCZNA

Wysokowydajne Urządzenia Aktywne

Wydajniejsze, połączone urządzenia mobilne

Chcesz więcej? Wydajniejsze, połączone urządzenia mobilne. Więcej aplikacji wideo i chmurowych, więcej przepustowości, mniejsze opóźnienia. Większa mobilność, praca i gra w dowolnym miejscu i czasie z dowolnego urządzenia. Aby zapewnić więcej, infrastruktura dostępu do sieci – od punktów dostępowych po przełączniki – musi współpracować jak nigdy wcześniej.Już dziś widać, że przyszłe technologie bezprzewodowe mogą przewyższyć wydajność połączeń portów przełączników Gigabit Ethernet (GbE). Budowanie 10 GbE brzegu sieci jest kosztowne i problematyczne. Zamiast tego oferujemy bardziej wydajne opcje technologiczne, które obejmują profesjonalne punkty dostępu i przełączniki zoptymalizowane pod kątem WiFi 5 lub WiFi 6 z 2,5 GbE.   

Zwiększona przepustowość sieci bez konieczności modernizacji infrastruktury

Już dzisiaj możesz uzyskać przepustowość nawet do 10 GbE – bez konieczności modernizacji infrastruktury. Jeśli masz okablowanie Ethernet kategorii 5e, to z wielogigabitowymi przełącznikami i punktami dostępowymi możesz korzystać o przepustowości 2,5 Gb/s.  Gdy korzystasz z okablowania kategorii 6 lub 6A, przepustowość może wzrosnąć do 5 Gb/s przy wykorzystaniu najlepszych przełączników z portami 2,5 / 5 / 10 GbE i AP z naszej oferty.

Proponowane przez nas wielogigabitowe przełączniki dostępowe uwalniają wąskie gardła w zakresie wydajności dosyłowej (zapewniając do 10 Gb/s na port) i zasilania (oferują do 90W na port i do 1500W całkowitego budżetu Power-over-Ethernet) wraz z łączami wysyłającymi do 100 Gb/s, aby zapewnić przyszłość dowolnej sieci.

Pełna gama do wyboru, od przełączników klasy podstawowej do premium i WiFi 5/6 pozwalają zrównoważyć koszty, wydajność i ilość urządzeń Wi-Fi w dobrze zbalansowanej sieci.

Inwestuj tylko w to, czego naprawdę potrzebujesz. Ponadczasowo.

 

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)