Znakomity wynik naszej drużyny podczas Business Run 2016

Podczas tegorocznego biegu Kraków Business Run 2016, który odbył się 4 września, wzięło udział 5 tysięcy osób z ponad 550 firm. Nie zabrakło również reprezentacji naszej firmowej drużyny. Podczas zawodów nasi biegacze zajęli zaszczytne 51 miejsce na 938 drużyn. To wielki sukces naszych kolegów.

Biegacze rywalizowali ze sobą w 1000 pięcioosobowych zespołach. Trasa piątej edycji Kraków Business Run 2016 wiodła z Rynku Głównego, ulicą Sławkowską na Planty, bulwarami otaczała Wawel, a następnie znów Plantami i ulicą Wiślną wracała na Rynek. Dystans do pokonania to 3,8 km dla każdego uczestnika w zespole, czyli łącznie 19 km dla całej drużyny.

„Pobiegniesz, pomożesz” – tak brzmiało hasło charytatywnego biegu biznesowego Kraków Business Run 2016, który jak się okazuje, naprawdę „stawia na nogi”. To przede wszystkim chęć pomocy potrzebującym oraz świetna atmosfera. Kraków Business Run jest częścią wielkiej ogólnopolskiej imprezy – Poland Business Run, która odbyła się tego samego dnia w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. W siedmiu miastach w Polsce w imprezie wzięło udział łącznie 16 000 biegaczy z blisko 1750 firm. W każdym mieście impreza dedykowana była konkretnym osobom –  podopiecznym Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty” oraz podopiecznym lokalnych organizacji charytatywnych. Podczas krakowskiego biegu udało się zebrać ponad 351 tys. zł dla Agnieszki i Rafała.

Serdecznie gratulujemy naszej drużynie i liczymy, że w przyszłym roku uda się nam stanąć na podium zwycięzców.

Zestawienie wyników wszystkich startujących drużyn znajduje się na

http://polandbusinessrun.pl/files/2016/wyniki/pbr-2016-krakow.pdf

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)