Wspólna oferta Unima 2000 i Polinvest dla samorządów, spółek komunalnych oraz instytucji sektora publicznego

Razem możemy więcej!

Technologia i konsulting we wspólnej ofercie Unima 2000 i Polinvest dla samorządów, spółek komunalnych oraz  instytucji sektora publicznego

Firmy Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. i POLINVEST Sp. z o.o. połączyły siły, aby kompleksowo obsługiwać samorządy i miejskie przedsiębiorstwa komunalne w zakresie projektów związanych z:

  • Procesami obsługi mieszkańców – centra obsługi, automatyzacja, optymalizacja kosztów,
  • Procesami planowania i controllingu w miejskich przedsiębiorstwach komunalnych.

W ramach nawiązanej współpracy Unima 2000 i POLINVEST może kompleksowo realizować następujące usługi dla samorządów i przedsiębiorstw komunalnych:

  • Analiza procesów obsługi mieszkańców, badanie efektywności, audyt ekonomiczny, zaprojektowanie zmian i optymalizacji, analiza i uzasadnienie ekonomiczne, pozyskanie finansowania, wdrożenie i audyt.
  • Planowanie i controlling w obszarze zarządzania kanalizacją, odpadami – audyt procesów, projekt optymalizacji, analiza i uzasadnienie ekonomiczne, pozyskanie finansowania, wdrożenie i audyt.
  • Opracowanie i wdrożenie metod rozwoju systemów zarządzania.
  • Doradztwo finansowo-prawne.

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)