Wspieramy Waszą działalność!

Mamy w swojej ofercie rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w trybie pracy zdalnej! Bezpłatna aplikacja do tele- i wideokonferencji przez okres 60 dni.

Wychodząc naprzeciw pilnym potrzebom firm, Avaya udostępnia bezpłatnie (na okres 60 dni), wersję biznesową aplikacji do wideokonferencji Avaya Spaces umożliwiającą bezpieczną pracę zdalną.

Avaya Spaces to proste i bezpieczne rozwiązanie do realizacji wirtualnych spotkań i pracy zespołowej, które płynnie integruje komunikację głosową, wideo, zarządzanie zadaniami i udostępnianie dokumentów.
Avaya Spaces umożliwia użytkownikom tworzenie przestrzeni roboczych, w których mogą oni współpracować za pomocą komunikatora, wirtualnych spotkań i udostępniania treści. Rozwiązanie zapewnia jednolite środowisko do prowadzenia spotkań i pracy grupowej dzięki prostej, ekonomicznej i bezpiecznej komunikacji oraz pracę za pośrednictwem różnorodnych kanałów
Rozwiązanie łączy w sobie komunikację głosową, tele- i wiedeokonferencje, komunikator, czat i zarządzanie zadaniami. Dostęp do aplikacji można uzyskać z dowolnego urządzenia końcowego, poprzez przeglądarkę internetową lub urządzenie mobilne.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Zespołem, aby dowiedzieć więcej się o bieżących pakietach promocyjnych oraz możliwościach skorzystania z bezpłatnego rozwiązania Avaya Spaces do wirtualnych spotkań i pracy zespołowej.

promocja@unima2000.pl
tel. 12 2980 511

2020-03-31

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)