Unima 2000 partnerem Commscope – producenta najwyższej jakości rozwiązań sieciowych na światowym rynku

Rozszerzamy naszą ofertę, projektujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania do budowy aktywnej, nowoczesnej infrastruktury budynkowej zwiększając zasięg i pojemność sieci komórkowych w budynkach.


Pragniemy poinformować, że Unima 2000 podjęła oficjalną współpracę jako Partner firmy COMMSCOPE – producenta najwyższej jakości rozwiązań sieciowych na światowym rynku.
Tym samym technologie okablowania strukturalnego Systimax i Netconnect, urządzenia aktywne i sieci bezprzewodowe WiFi Ruckus czy rozwiązania do budowy aktywnej infrastruktury budynkowej zwiększającej zasięg i pojemność sieci komórkowych w budynkach, już dziś mogą być projektowane i wdrażane przez naszych wykwalifikowanych, certyfikowanych Inżynierów.
Zapraszamy do współpracy – zapewniamy nie tylko dostępność do najlepszych technologii i zrozumienie potrzeb, ale również współpracę w kierunku optymalizacji i dopasowania rozwiązań oraz profesjonalne usługi oparte na ponad 28-letnich praktycznych doświadczeniach w realizacji wielu inwestycji.

Więcej informacji:
https://cpp.commscope.com/contact
https://www.commscope.com

Zapraszamy do kontaktu: unima2000.pl/kontakt/

2020-04-23

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)