INTEGRACJA SYSTEMÓW I BAZ DANYCH

SZYNY DANYCH

Skorzystaj z naszej oferty sprawdzonych i niezawodnych szyn danych które efektywnie integrują systemy IT, pozwalają na nowoczesne zarzadzanie firmą. Jeśli zależy ci na efektywnym rozwijaniu systemu IT, szyna danych IBM App Connect jest idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy .

Błyskawicznie połącz ze sobą aplikacje, dane, starsze i nowoczesne technologie

Niezawodne rozwiązanie IBM App Connect ułatwia bezpieczne połączenie punktów końcowych — od baz danych po pakiety aplikacji — aby pomóc Tobie wykorzystać pełen potencjał nowych aplikacji i zoptymalizować istniejące już systemy. Inteligentne konektory łączą rozmaite aplikacje w chmurze i środowisku lokalnym. Zapewniają szybką i bezpieczną komunikację, udostępniając dane i dbając o to, by wszystkie informacje były dokładne i gotowe do użytku. Bezpośredni dostęp do aplikacji umożliwia ponadto pracę z wszystkimi niestandardowymi obszarami, w których organizacja rozszerzyła typowe modele.

Łatwo skonfiguruj przepływ integracji

Zastosowanie co-browsingu i podgląd tego co robi Klient pozwala na lepsze zrozumienie jego problemów i szybsze udzielenie pomocy. Skraca to czas potrzebny na rozpoznanie i rozwiązanie problemu poprawiając skuteczność rozwiązania problemu podczas pierwszego kontaktu z Klientem (FCR).

Rozwiązanie:

IBM App Connect obsługuje różne typy transferu danych, w tym przesyłanie wsadowe i hurtowe oraz synchronizację w czasie rzeczywistym. Skalowalne środowiska wykonawcze zapewniają ogromną elastyczność w dostarczaniu informacji, dzięki czemu dane są dostępne zawsze, gdy ich potrzebujesz. Możesz też ustalić harmonogram przenoszenia konkretnych danych.

Łącz systemy i aplikacje, aby podejmować lepsze decyzje

IBM Cloud Pak for Integration
Pełna gama rozwiązań do integracji, które pozwalają na efektywne łączenie aplikacji konkretnych danych. IBM Cloud Pak for Integration oferuje kompleksowe i elastyczne rozwiązania w zakresie integracji, które pozwalają działać w tempie odpowiadającym prowadzonej działalności.

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)