Sukces drużyny Unima 2000 podczas Kraków Business Run 2017

Firmowa drużyna Unima 2000 zajęła 53 miejsce w biegu charytatywnym Kraków Business Run. W tym roku wystartowała rekordowa liczba zawodników – do biegu zgłoszono 1063 drużyn.

Co roku pracownicy Unima 2000 włączają się we wspólne bieganie. Wszystko po to, aby pomóc stanąć na nogi osobom z niepełnosprawnością ruchową oraz osobom po ciężkich wypadkach i urazach. W tegorocznej edycji biegu wzięło udział 5300 uczestników, którzy w pięcioosobowych sztafetach przebyli trasę o dystansie 3.9 km. Trasa biegu obejmowała okolice Zamku na Wawelu oraz bulwarów Wiślanych.

Kraków Business Run jest najbardziej cenioną imprezą sportową w Krakowie. Dowodzi tego ogromne zainteresowanie uczestnictwem i wygrana w plebiscycie Sportowe Wydarzenie Roku 2016 zorganizowanym kilka miesięcy temu przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie. W Kraków Business Run liczy się nie tylko dystans, tempo i czas pokonania trasy. Najważniejsze jest niesienie pomocy. Dzięki ostatniej edycji imprezy, organizatorom udało się zgromadzić aż 415 374 złotych, które zostaną przekazane potrzebującym.

Sukces naszej firmowej drużyny zapewne zmotywuje ją do jeszcze intensywniejszych treningów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku drużyna zajmie jeszcze wyższe miejsca. Póki co, gratulujemy!

Szczegółowe wyniki znajdują się tutaj:
Wyniki Kraków Business Run 2017

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)