Integracja i Automatyzacja Procesów

ETL Extract Transform Load

Skorzystaj z proponowanych rozwiązań klasy ETL wspomagających procesy pozyskania danych dla baz danych. Wybierz IBM® DataStage®czołowe w branży rozwiązanie do integracji w czasie rzeczywistym w celu uzyskania dostępu do zaufanych danych w jeziorach danych oraz środowiskach chmury wielochmurowej i hybrydowej dla sztucznej inteligencji. Analiza w czasie rzeczywistym jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki natywnej architekturze chmurowej opartej na kontenerach i mikrousługach oraz najlepszemu w swojej klasie silnikowi równoległemu.
Rozwiązania DataStage można wdrażać w systemach hiperkonwergentnych, takich jak IBM Cloud Pak® for Data, jako usługa zarządzana na IBM Cloud® lub lokalnie.

Przyspiesz działania administracyjne, aby obniżać całkowite koszty użytkowania (TCO) i spełniać wymogi umów SLA

IBM® DataStage® wiodącą w branży marka IBM DataStage integrację danych w czasie rzeczywistym w celu uzyskania dostępu do zaufanych danych w jeziorach danych oraz środowiskach chmury wielochmurowej i hybrydowej dla sztucznej inteligencji. Analiza w czasie rzeczywistym jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki natywnej architekturze chmurowej opartej na kontenerach i mikrousługach oraz najlepszemu w swojej klasie silnikowi równoległemu. Rozwiązania DataStage można wdrażać w systemach hiperkonwergentnych, takich jak IBM Cloud Pak® for Data, jako usługa zarządzana na IBM Cloud® lub lokalnie.
IBM DataStage na platformie IBM Cloud Pak for Data umożliwia uproszczenie operacji poprzez automatyzację i przyspieszenie zadań administracyjnych w celu obniżenia całkowitego kosztu posiadania (TCO) i spełnienia warunków umów dotyczących poziomu usług biznesowych (SLA).

Łącz dane z różnych źródeł

IBM InfoSphere Information Server for Data Integration wyodrębnia i przekształca dane w dowolnym stylu i ładuje je do dowolnego systemu. Rezultatem jest szybki czas do uzyskania wartości. System zapewnia wbudowane funkcje transformacji i wspólne ramy metadanych, które zwiększają wydajność. Oferuje również wiele opcji dostarczania danych – zbiorcze ETL (wyodrębnianie, transformacja i ładowanie), wirtualne (stowarzyszone) i przyrostowe (replikacja danych).

Rozwiązanie

Konteneryzacja oprogramowania

Oprogramowanie do integracji można bezproblemowo uruchamiać w każdym miejscu za sprawą platformy kontenerów Red Hat® OpenShift®, która działa w środowisku IBM Cloud, a także na serwerach lokalnych oraz w chmurach prywatnych i publicznych.

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)