Udział Unima 2000 w Kongresie REM

Na PGE Narodowym w Warszawie odbył się Kongres Real Estate Management, w którym uczestniczyło blisko 500 specjalistów z branży real estate. Hasło przewodnie tegorocznego kongresu to: „W strone ludzi. Przestrzeń dla współczesnego biznesu Outsourcing & Administration”.

Wśród wystawców znalazła się również firma Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. Na spotkaniu prezentowaliśmy jedno z naszych rozwiązań – platformę do zarządzania procesami biznesowymi Axxerion.

Congress Real Estate Management to dwa dni spotkań, 8 paneli, networking branżowy, specjalistyczne warsztaty i 5 scen tematycznych. W czasie wydarzenia merytoryka przeplatała się z praktyką, tworząc unikalny przegląd najważniejszych zagadnień w branży.

Na scenie odbyło się aż 8 paneli tematycznych. Zaczęto mocnym akordem od Facility Managementu skoncentrowanego na człowieku i próbie ponownego zdefiniowania jego funkcji w organizacji. Od tego tematu niedaleko już do Space &Workplace managementu i jego roli w tworzeniu przestrzeni dla lepszego funkcjonowania zespołów. Następnie analizowano zarządzanie obiektami w panelu Ecology, Enviroment&Sustainablity Management.

Pod koniec pierwszego dnia odbył się ważny panel technics&infrastructure, w którym rozmawiano o tym, jak Internet Rzeczy (Internet of Things) wpłynie na użytkowanie i proces zarządzania budynkami komercyjnymi. Następnie omawiano jak definiować kluczowe cele organizacji w oparciu o dobrodziejstwa, jakie niesie za sobą stosowanie spójnej strategii Corporate Real Estate Management.

Drugiego dnia prowadzono rozmowy jak świadome budowanie społeczności wokół budynków wpływa na proces leasingu i marketing nieruchomości. Dalsze prelekcje dotyczyły tematów związanych z Office Managementem i roli komunikacji z pracownikami w tworzeniu sprawnego miejsca pracy.

Zwieńczeniem kongresu był panel poświęcony obszarowi CorporateWellnees i rozważaniom na temat tego, jak możemy wpływać na szczęście pracowników poprzez dbanie o ich dobrą kondycję psychiczną oraz fizyczną.

Organizatorem wydarzenia było Forum Media Polska, wydawca magazynów, „Real Estate Manager” i „Outsourcing Magazine”. Październikowy kongres branżowy nawiązywał do 11-letniej tradycji, którą kontynuuje redakcja „Real Estate Managera”.

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)