Raport: „The Aragon Glob for Video Conferencing 2021”

Raport The Aragon Research Globe™ for Video Conferencing, 2021

Niezależna firma badawczo-doradcza Aragon Research opublikowała raport w którym wskazuje 21 głównych dostawców technologii dedykowanych do prowadzenia wideokonferencji.

Nasz wieloletni partner technologiczny, firma Avaya znalazł się w gronie liderów w dziedzinie technologii wideokonferencyjnych.

Spotkania wideo są teraz o 50% bardziej efektywne w porównaniu z tradycyjnymi konferencjami audio.

Pandemia wymusiła zmiany i przejście wielu zespołów w tryb pracy zdalnej. Rozwiązania wideokonferencyjne w 2020 roku były jednymi z najbardziej poszukiwanych technologii umożliwiającymi pracę hybrydową. Znacząco wzrosło zapotrzebowanie na wszystkie formy komunikacji i współpracy. Technologia wideokonferencyjna stała się kluczowa dla utrzymania dotychczasowej pracy zespołów, zaangażowania klientów oraz działania przedsiębiorstwa. Hybrydowe miejsce pracy oraz fakt, że żyjemy w globalnej gospodarce wywołało potrzebę spotkań wideo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Popyt na rozwiązania wideokonferencyjne stale rośnie. Wyzwaniem stało się ich ciągłe ulepszanie, główny nacisk położony jest na inteligentne platformy wideo. Dostawcy usług wideokonferencyjnych muszą nie tylko zapewnić bezproblemową obsługę, ale także możliwość prowadzenia wideokonferencji za pomocą różnych urządzeń.

Wyróżnione w raporcie rozwiązanie Avaya Spaces to inteligentna platforma do spotkań wideo. Obsługuje możliwość łączenia się za pośrednictwem dowolnego urządzenia. Spaces jest zbudowany w oparciu o modularną architekturę CPaaS, umożliwia komponowanie i dostosowywanie doświadczeń, umożliwiając organizacjom szybkie tworzenie środowiska, którego potrzebują w pionach lub przepływach pracy. Dodatkowo, Avaya Workplace zapewnia kompletne rozwiązanie UCC z obsługą spotkań, wiadomości i telefonii zarówno przez platformy dla przedsiębiorstw, jak i dla średnich firm.

Pełen raport: https://unima2000.pl/wp-content/uploads/2021/05/2021-the-aragon-research-globe-for-video-conferencing.pdf

Więcej informacji na temat rozwiązań wideokonferencyjnych: Contact Center – UNIMA 2000

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)