Raport branży głosowej 2020

Raport Techmo
voice i ludzie raport Techmo

Miło nam poinformować, że Magdalena Pisarczyk Czekaj, Dyrektor ds. Projektów Informatycznych w Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. została zaproszona przez naszego partnera firmę TECHMO, do udziału w raporcie który jest branżowym podsumowaniem minionego roku w sektorze voice.

Raport jest opracowaniem, w którym przedstawiciele 15 firm branży głosowej odpowiadają na 5 ważnych pytań związanych z wdrożeniami. Opracowanie zawiera komentarze ekspertów, podsumowanie minionego roku oraz perspektywy na 2021, rynku voice.

Dziękujemy za wyróżnienie i zaproszenie nas do współpracy w tworzeniu raportu.

Zachęcamy do lektury wszystkich zainteresowanych rozwojem swojego biznesu z wykorzystaniem narzędzi głosowych a także pasjonatów nowinek technologicznych.

Raport udostępniamy w linku poniżej:

https://techmo.pl/whitepapers/Voiceboty-i-ludzie_white-paper_Techmo.pdf?fbclid=IwAR2UqDSJoAa_xlrqHQnkSOfDPKgB1rlMPf0qD56g0XboOZVbIEO90883FlM

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

ŚWIAT WEDŁUG BOTÓW

„ŚWIAT WEDŁUG BOTÓW” Artykuł w Business Insider

Zapraszamy do lektury naszej najnowszej publikacji na portalu Business Insider https://businessinsider.com.pl/technologie/swiat-wedlug-botow/hrrtj7e Wirtualny asystent do spraw reklamacji Wsparciem obsługi reklamacji zajmuje się nowoczesna

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)