INFRASTRUKTURA TELEINFORMATYCZNA

Profesjonalna komunikacja bezprzewodowa

Wydajna sieć WiFi

O tym jak dużo więcej moglibyśmy życzyć sobie od naszej sieci bezprzewodowej, przekonujemy się codziennie. Nieważne czy to jest sieć domowa, czy firmowa. Nieważne czy łączymy się zawodowo, uczestnicząc w wideokonferencjach, szkoleniach i spotkaniach, czy przez wifi łączą się nasze dzieci z nauczycielami, czy między sobą rozmawiając lub grając on-line, czy w końcu oddajemy się rozrywce, wykorzystując dostępne usługi, pakiety i promocje od operatorów.

Zwiększ zasięg i wydajność sieci

Gdy ciągle zbyt mało masz dostępu, sygnału, pasma, pojemności czy kanałów. Gdy planujesz połączenia z gwarancją jakości i wydajności. Oferujemy rozwiązanie na bezprzewodowe wyzwania, które będzie się rozwijać tak, jak będą się zmieniały potrzeby Twoje lub Twoich współpracowników czy bliskich. Rozwiązania firmy Ruckus producenta systemów sieci bezprzewodowych Wifi, systemów do zarzadzania siecią, oprogramowania na platformy mobilne do zarzadzania i diagnozowania siecią.

Zbuduj, zarządzaj i rozwijaj swoją siecią bezprzewodową w prosty sposób

Udostępniamy produkty i technologie, które umożliwiają dowolnej organizacji czy społeczności, niezależnie od wielkości i zaawansowania, łatwe wdrażanie, zarządzanie i rozwijanie coraz bardziej złożonych sieci bezprzewodowych i przewodowych, które spełniają zarówno wymagania programowe, jak i sprzętowe. Dzięki opracowanym i wdrożonym patentom, zaimplementowanym mechanizmom uczenia maszynowego i zapewnienia usług opartych na sztucznej inteligencji, proponowane przez nas sieci wi-fi zapewniają niespotykaną dotąd skuteczność przy mniejszej liczbie elementów, upraszczają zarządzanie IT, zapewniając niezawodnie wyjątkową jakość łączności w każdych warunkach. WiFi6, IoT, czy inne najnowsze technologie dostępne są w punktach dostępowych, wewnętrznych i zewnętrznych, uniwersalnych i specjalizowanych. W połączeniu z kompletną rodziną przełączników sieciowych pozwalają stworzyć jednolitą infrastrukturę sprzętową. Uzupełniające ofertę usługi dostępne w chmurze mogą być wykorzystane do analizy sieci i zapewnienia usług wszystkich proponowanych przez nas urządzeń, dając kompleksową widoczność operacji sieciowych niezależnie od lokalizacji.

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)