Cu Office – nowa realizacja Unima 2000

Unima 2000 wdraża systemy niskoprądowe w obiekcie biurowym Cu Office – jednym z najbardziej prestiżowych obiektów biurowych Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w najstarszym i najbardziej rozwiniętym rejonie komercyjnym Wrocławia – Zachodnim Obszarze Biznesu.

Unima 2000 odpowiada za wdrożenie w obiekcie kluczowych systemów niskoprądowych, m.in.:

  • systemu kontroli dostępu
  • systemu sygnalizacji pożaru
  • dźwiękowego systemu ostrzegawczego
  • systemu CCTV
  • infrastruktury LAN

Cu Office jest jednym z najbardziej nowoczesnych kompleksów biurowych w mieście. Budynki wykorzystują technologie energooszczędne oraz inteligentne systemy monitorowania i sterowania.

Kompleks składa się z dwóch ośmiokondygnacyjnych budynków, oferujących łącznie 23 tys. metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Budynek A kompleksu Cu Office zapewnia 13 000 m kw., a budynek B – ponad 10 000 m kw. powierzchni.

Typowe piętro w budynku A ma powierzchnię ok. 1 650 m kw., a budynku B – ok. 1 350 m kw. W ramach kompleksu powstanie parking na 504 miejsc oraz pełna infrastruktura dla rowerzystów: ścieżka rowerowa, parking, szatnie i prysznice. Na dachach obu budynków znajdą się dostępne dla najemców zielone tarasy.

2019-05-15

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)