Nowa inwestycja West Gate

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. rozpoczęła kolejną realizację dla Grupy Echo Investment. Poprzednie projekty dotyczyły budynku w Katowicach (biurowiec A4 II etap) oraz dwóch budynków w Krakowie (Opolska I i Opolska II). Najnowsza realizacja dotyczy biurowca West Link we Wrocławiu. Obiekt to pięciopiętrowy budynek biurowy, który powstaje we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna przy ul. Na Ostatnim Groszu. Inwestorem jest West Gate II Sp. z o.o. Sp. komandytowa. Od nazwy inwestora, budynek jest również znany pod nazwą West Gate II.

Budowa biurowca rozpoczęła się w sierpniu 2016. Koniec prac przewidziany jest na styczeń 2018 roku. Powierzchnia biurowa budynku wyniesie blisko 14 tys. m2. Autorem projektu architektonicznego jest Arcad Biuro Usług Projektowych. W odległości 97 metrów od budynku znajduje się wcześniej wybudowany biurowiec West Gate. 238 metrów dalej zlokalizowany jest zespół budynków biurowych West 4 Business Campus.

Zakres prac firmy Unima 2000 obejmuje wykonanie projektów zamiennych oraz instalacji teletechnicznych, w tym: SSP, sterowanie oddymianiem, sterowanie wentylatorami pożarowymi, CCTV, SSWiN, KD, system domofonowy, okablowanie strukturalne. Termin realizacji prac Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. przewidziano na okres od 10.07.2017 do 31.12.2017 r.

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)