Unima 2000 nagrodzona za największą sprzedaż i najciekawsze projekty UC

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. w trakcie minionego roku zrealizowała szereg umów w zakresie Unified Communications dla klientów z wielu branż. Nasze działania zostały docenione przez dystrybutora Avaya w Polsce, firmę Ingram Micro Polska (wcześniej RRC Poland).

Podczas corocznej imprezy Ingram Micro Multivendor Conference 2017, Ingram Micro Polska nagrodziła trzy firmy tytułem „Partner biznesowy 2017”.

Jednym z laureatów tej prestiżowej nagrody została Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A., która została doceniona za „największą sprzedaż i najciekawsze zrealizowane projekty w obszarze rozwiązań Avaya Unified Communnication w roku 2017.”

Tegoroczna edycja Ingram Micro Multivendor Conference odbyła się w dniach 11-12 października 2017 r. w hotelu Windsor w Jachrance pod Warszawą, Nagrody przyznano za działalność w roku fiskalnym 2017, który obejmuje okres od października 2016 do września 2017.

Nagroda „Partner 2017” jest dowodem wysokiej jakości świadczonych przez naszą firmę usług oraz potwierdza zdolność do realizowania nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Dziękujemy naszym Klientom, którzy obdarzyli nas dużym zaufaniem. Bez Waszego zaangażowania i bezkompromisowości w realizowaniu ciekawych i wymagających inwestycji, uzyskanie tej nagrody nie byłoby możliwe.

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)