Unima 2000 nagrodzona za wdrożenia systemów Avaya

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. została ponownie nagrodzona przez dystrybutora Avaya w Polsce, firmę Ingram Micro Polska (wcześniej RRC Poland). W tym roku odebraliśmy nagrodę w kategorii „Sprzedaż systemów Avaya”.

Ingram Micro Polska doceniła dużą liczbę wdrożeń zaawansowanych systemów Avaya, które zrealizowała nasza firma. W trakcie zakończonej niedawno konferencji Ingram Micro, która odbyła się 4 października 2018 w hotelu Pałac i Folwark Łochów, dystrybutor Avaya w Polsce nagrodził Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. tytułem „Partner roku 2018” w kategorii „Sprzedaż systemów Avaya”.Nagroda jest dowodem wysokiej jakości usług świadczonych Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. oraz stanowi potwierdzenie zdolności do realizowania przez naszą firmę najbardziej zaawansowanych projektów teleinformatycznych.

W imieniu naszej firmy nagrodę „Partner roku 2018” odebrał Dyrektor ds. Sprzedaży Rafał Pychowski.

2018-10-09

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)