Zakład Przemysłowy Młyn w Niepołomicach

Powstaje kolejna inwestycja współrealizowana przez Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. – w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Niepołomicach budowany jest Zakład Produkcyjny Młyn dla Polskich Zakładów Zbożowych.

Kompleks składa się z zespołu budynków produkcyjno-magazynowych, budynku biurowego, budynku socjalno-laboratoryjnego, wieży operacyjnej, silosów na zboże, obiektów zaplecza technicznego, portierni oraz infrastruktury drogowej z naziemnymi miejscami postojowymi.

Na potrzeby inwestycji powołano konsorcjum trzech firm, które będzie odpowiadać za kompleksowe wykonanie instalacji elektroenergetycznych, niskoprądowych i teletechnicznych. W skład konsorcjum weszły: Electric Global, El-logic i Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A.

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. zrealizuje następujące instalacje:

  • System Sygnalizacji Pożaru SAP
  • System Kontroli Dostępu
  • System Monitoringu Wizyjnego CCTV
  • Instalację Okablowania Strukturalnego LAN wraz z dostawą sprzętu aktywnego

Obecnie trwa budowa kompleksu. Wykonano już montaż stalowych silosów zbożowych oraz zmontowano konstrukcję magazynu, wieży operacyjnej i portierni. Trwają zaawansowane prace żelbetowe i murowe. Równolegle prowadzone są prace nad instalacjami wewnętrznymi: wodnymi, kanalizacyjnymi i gazowymi.

Zgodnie z zapisami umownymi realizacja kontraktu trwać będzie do końca września 2017 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma RE-Bau.

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)