Kariera

Oferty pracy

Największym kapitałem Unima 2000 S.A. jest zespół pracowników posiadających unikatowe doświadczenie w danej dziedzinie. Dlatego dokładamy wszelkich starań by wspierać ich w rozwoju własnych kompetencji, zapewnić komfortowe warunki pracy i umożliwić realizację ambicji zawodowych. Praca w Unima 2000 S.A. to dynamiczne tempo, które dyktuje szybki rozwój technologii oraz równie szybka reakcja na rosnące potrzeby rynku. Jeżeli jesteś gotowy realizować projekty w jednym z najbardziej wymagających sektorów jakim jest branża IT, jesteś otwarty na nową wiedzę, chcesz się rozwijać współpracując z ekspertami i specjalistami branży – dołącz do naszego zespołu! Czekamy na kompetentnych, aktywnych i ukierunkowanych na osiąganie celów pracowników! Aplikuj wysyłając swoje CV wraz z listem motywacyjnym ze wskazaniem obszaru, w którym chciałbyś rozwijać się zawodowo na adres: praca@unima2000.pl
Konsultant ds. Statystycznej analizy danych
Key Account Manager
Asystent w Dziale Handlowym
Koordynator Serwisu / Serwisant Instalacji Niskoprądowych
Inżynier Systemowy
Koordynator ds. Instalacji Niskoprądowych – Katowice
Koordynator ds. Instalacji Niskoprądowych – Warszawa
Koordynator ds. Instalacji Niskoprądowych – Kraków
Kierownik Projektu ds. Instalacji Niskoprądowych – Kraków
Inżynier Systemowy IT (UC/CC) – Kraków/Warszawa
Inżynier Serwisu Instalacji Niskoprądowych – Kraków

Jak będzie przebiegać Twój proces rekrutacji?

  1. Jeżeli Twoja aplikacja odpowiadać będzie profilowi kompetencji, które powinien posiadać kandydat na dane stanowisko zaprosimy Cię na spotkanie.
  2. W pierwszym etapie spotkasz się z pracownikiem Działu HR. Rozmowa będzie dotyczyć Twoich umiejętności, edukacji, doświadczenia zawodowego oraz zakresu obowiązków na zajmowanych wcześniej stanowiskach. Zapytamy Cię także o Twoje oczekiwania wobec naszej firmy oraz plany rozwoju zawodowego.
  3. W zależności od profilu stanowiska, na które aplikujesz możesz zostać poproszony o przygotowanie i przesłanie materiałów potwierdzających Twoje kompetencje.
  4. Kolejny etap rekrutacji to spotkanie z udziałem przyszłego przełożonego. To z nim omawiać będziesz warunki pracy oraz poznasz jego oczekiwania. W trakcie spotkania zaprezentujesz przygotowane materiały.
  5. Po konsultacjach z Działem HR przełożony podejmie decyzję o wyborze kandydata.
  6. Jeśli zdecyduje, że na dane stanowisko najlepszą osobą jesteś Ty, przedstawimy Ci propozycję współpracy.
  7. Witamy w naszym zespole! Przygotuj się na pracę w jednej z najbardziej wymagających i dynamicznie rozwijających się branż!

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)