IX Ogólnopolski Kongres Facility Management 2015.

Nasza firma w dniach 27-28 października zaprezentuje rozwiązania Axxerion podczas IX Ogólnopolskiego Kongresu Facility Management 2015 – Komfort najemcy. Wydarzanie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez branżowych z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Organizatorem Spotkania jest Wydawnictwo „Facility Manager”. Podczas Kongresu uczestnicy dowiedzą się m.in. jaki jest europejski model funkcjonowania rynku FM, jakie nowoczesne strategie marketingowe funkcjonują w centrach handlowych, jak wygląda serwis techniczny na miarę współczesnego najemcy.

IX Ogólnopolski Kongres Facility Management jest głównie platformą wymiany wiedzy w zakresie profesjonalnego zarządzania zasobami nieruchomości. Skupia dostawców najbardziej innowacyjnych rozwiązań oraz najemców reprezentowanych przez znaczące firmy na polskim rynku.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie i do odwiedzenia naszego Wydarzenia.

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)