INFRASTRUKTURA TELEINFORMATYCZNA

IBW DAS infrastruktura dostępowa

Jako wieloletni specjaliści wiemy, że po każdej najnowszej, nawet najbardziej rewolucyjnej technologii, zawsze przychodzi nowszy, jeszcze lepszy standard komunikacyjny. Wiemy, że nawet dziś nie ma jednego podejścia do 5G i jednego uniwersalnego rozwiązania dla realizacji wszystkich potrzeb. Dlatego korzystamy z najnowszych produktów technologicznych, by połączyć to co jest najbardziej korzystne z usługami i wiedzą najwyższej jakości.

Nieograniczona dostępność do łączności bezprzewodowej w całym budynku

Dziś, jak nigdy dotąd, wymagamy dostępności, mobilności, natychmiastowych usług i najbardziej aktualnej informacji. To zawsze oznacza konieczność zwiększenia pojemności i wydajności sieci, niezależnie od tego gdzie pracujemy, jak odpowiadamy, co monitorujemy czy tworzymy. Jako Unima 2000 możemy Ci pomóc wszędzie tam, gdzie chcesz wyprzedzić konkurencję, gdy odpowiedzieć szybciej, mieć dostęp czy po prostu być w zasięgu.

DAS Rozproszony System Antenowy

Nowoczesny system bezprzewodowy w budynkach i innych trudnych ze względu na zasięg obszarach zapewniający większy zasięg przy wykorzystaniu niższej mocy

IBW In-Building Wireless

uniwersalne nowoczesne technologicznie rozwiązanie pozwalające na współpracę ze wszystkimi operatorami, sieciami i częstotliwościami

Najlepsza technologia do komunikacji IoT

Umiejętnie projektując, jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej efektywne, aktywne bezprzewodowe infrastruktury sieci dostępowych 5G i LTE, niezależnie od tego czy mają obsługiwać duże budynki, rozległe tereny, obszary miejskie, zatłoczone stadiony, szpitale, kampusy, ultranowoczesne biurowce czy miejsca publiczne. Nieważne jak grube są ściany, jak nieprzewodzące okna, ile jest metrów po ziemią czy jak duży jest poziom zakłóceń elektromagnetycznych. Bazując na analizie potrzeb, jesteśmy w stanie wskazać które technologie będą najlepsze do komunikacji IoT, dostępu danych komórkowych, przesyłania VoD, pakietów głosowych i innych wymagań, niezależnie od tego jak bardzo trudne jest środowisko, w którym ludzie lub maszyny mają mieć niezawodny dostęp do protokołów komunikacyjnych.

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)