Unima 2000 na IBM Think Summit

17 września 2019 w Warszawie w Centrum Praskim Koneser odbyła się kolejna edycja „IBM Think Summit”. Organizatorem konferencji była firma IBM, a srebrnym partnerem wydarzenia została Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A.

Na naszym stoisku firmowym odbyliśmy wiele interesujących rozmów o zastosowaniach sztucznej inteligencji oraz możliwościach przetwarzania i analizowania danych w biznesie. Dziękujemy za inspirujące spotkania. Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. Artur Podpora wziął udział w debacie eksperckiej, która odbyła się podczas konferencji w ramach tzw. „kampusu smart idea”, pt.:

„CHATBOTY W PRAKTYCE”

Na konferencji Think Summit poruszane były takie zagadnienia jak: wykorzystanie możliwości technologicznych oferowanych przez chmurę obliczeniową, sztuczną inteligencję, blockchain czy też rozpoczynającą swoje komercyjne podboje w obszarze przetwarzania danych technologia kwantowa.

Zaprezentowane zostały przykłady transformacji organizacji do chmury, rozmawiano o ciekawych zastosowaniach technologii sztucznej inteligencji w wybranych branżach oraz omawiano zagadnienia potrzeb na rynku pracy w zakresie umiejętności pracowniczych związanych z wdrażaniem i wykorzystywaniem nowych technologii.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z KONFERENCJI:


Więcej informacji o imprezie oraz agenda spotkania znajdują się na stronie: www.ibm.com/pl-pl/events/think-summit/agenda.html

2019-09-18

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)