Grupa Kapitałowa

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A.

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. jest doświadczonym dostawcą innowacyjnych rozwiązań IT oraz systemów komunikacyjnych. Jest jedną z najdłużej działających w Polsce spółek w branży nowoczesnych technologii. Spółka wdraża i integruje wysokozaawansowane systemy dla biznesu oraz świadczy usługi konsultingowe i audytorskie.

Iqnet Sp. z o.o.

Jesteśmy specjalistami w zakresie projektowania i wdrażania systemów automatyki budynkowej oraz instalacji niskoprądowych. Świadczymy usługi kompleksowego nadzoru i prowadzenia inwestycji budowlanych w zakresie instalacji.

Lockus Sp. z o.o.

LOCKUS specjalizuje się we wsparciu realizacji strategii biznesowych poprzez komunikację z rynkiem, organizację wydarzeń oraz realizowanie projektów marketingowych.

Teleinvention

Teleinvention Contact Center od początku swego istnienia zorientowane jest na jeden cel: zapewnienie najwyższej jakości usług call center. Usługi telemarketingowe są niezwykle skuteczne przy promocji towarów, usług oraz firm. Call center bardzo dobrze sprawdza się w obsłudze klienta. Jako specjaliści od outsourcingu w telemarketingu oferujemy wsparcie sprzedaży poprzez usługi z zakresu infolinii, telesprzedaży, helpdesk czy ocieplania leadów. Pracujemy dla Klientów z całej Polski.