UNIMA 2000

Jesteśmy Partnerem w Biznesie

Doradzamy i wspieramy działalność biznesową klientów w zakresie systemów IT, systemów komunikacyjnych oraz systemów inteligentnej automatyki budynkowej.

Wykorzystaj możliwości jakie daje najnowsza technologia którą oferujemy

Dzięki najnowocześniejszym standardom technologicznym, współpracy z renomowanymi producentami sprzętu i oprogramowania dostarczamy rozwiązania, które umożliwiają nowoczesnym firmom usprawnić procesy biznesowe.

Zaufaj naszemu doświadczonemu Zespołowi Ekspertów

Nasze unikalne kompetencje pozwalają wdrażać i obsługiwać rozwiązania, które spełniają indywidualne wymagania naszych klientów. Od prawie 30 lat towarzyszymy naszym klientom, na każdym etapie projektu, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Kreuj z nami swój biznes, aktywuj nowe możliwości rozwoju

Dynamicznie reagujemy na zmieniające się otoczenie, likwidujemy bariery technologiczne, pomagamy odkrywać nowe szanse biznesowe.

O nas

Naszą siłą jest zgrany i wykwalifikowany zespół. Unima 2000 to ludzie którzy łączą doświadczenie i pasję do innowacyjnych technologii i nieszablonowych rozwiązań. To na nich stawiamy od lat i budujemy naszą przyszłość. 

Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. tworzy grupę kapitałową w skład której wchodzą: IQnet Sp. z o.o. oraz Lockus Sp. z o.o. (właściciel Teleinvention Contact Center).

28

Ponad 28 lat
nieprzerwanej
działalności w Polsce

370

Zatrudnionych
w Grupie Kapitałowej

31

Ponad 31 mln
przychodu netto
Spółki w 2019 r.

28

Ilość głównych partnerów
technologicznych

3

Lokalizacje: Kraków, Warszawa,
Wrocław

7

Rynków sprzedaży
w Europie

IT i Telekomunikacja

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. wdraża i integruje systemy teleinformatyczne Contact Center i Call Center, Unified Messaging (UM) oraz systemy pracy grupowej (Web Collaboration). Spółka pomaga budować wyspecjalizowane zespoły Call Center obsługujące ruch wychodzący, jak również zaawansowane Contact Center obsługujące ruch wychodzący i przychodzący, które integrują wiele kanałów komunikacji oraz różne lokalizacje.

Bezpieczeństwo i Automatyka Budynkowa

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. integruje i wdraża systemy niskoprądowe oraz systemy automatyki budynkowej. Spółka przygotowuje infrastrukturę niezbędną do transmisji danych, głosu i obrazu. Dzięki połączeniu doświadczenia, wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii oraz indywidualnego podejścia do klientów, Spółka utrzymuje wysoką pozycję na rynku i realizuje najbardziej wymagające projekty.

Infrastruktura Teleinformatyczna

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. integruje i wdraża systemy bezpieczeństwa, systemy zarządzania budynkiem BMS oraz przygotowuje infrastrukturę niezbędną do transmisji danych, głosu i obrazu. Spółka prowadzi działania doradcze, audyty, szkolenia oraz pomaga w dostosowywaniu przedsiębiorstw do zmieniającego się otoczenia prawnego.

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)