CUSTOMER EXPERIENCE CX

COBROWSING
Wspólne przeglądanie stron Współdzielenie ekranu

Usprawnij znacząco pracę swoich konsultantów.

Rozwiązanie dedykowane do wspólnej nawigacji stron internetowych, współprzeglądania ekranu wspiera pracę Twojego zespołu podczas prezentacji sprzedażowej, spotkań on-line,  czatów lub połączeń.

Aplikacja collaborative cobrowsing

Dzięki współdzieleniu ekranu, wspólnemu przeglądaniu stron internetowych Twoi konsultanci z łatwością pomogą klientowi w wypełnieniu formularza, poruszaniu się po stronie internetowej czy aplikacji webowej. Dodatkowe funkcjonalności takie jak rysowanie, maskowanie pól, współdzielenie dokumentów, czat, video czat, pozwolą na dokonanie skokowego wzrostu jakości obsługi Klienta w krótkim czasie i niewielkim nakładem kosztów.

Lepsze wsparcie Klienta

Zastosowanie collaborative co-browsingu, wspólny podgląd tego co robi Klient pozwala na lepsze zrozumienie jego problemów i szybsze udzielenie pomocy. Skraca to czas potrzebny na rozpoznanie i rozwiązanie problemu poprawiając skuteczność rozwiązania problemu podczas pierwszego kontaktu z Klientem (FCR).

Wzrost sprzedaży

Dzięki zastosowaniu rozwiązań do collaborative co-browsingu przedstawiciele firm współdzieląc ekran mogą pokazywać, wyjaśniać i demonstrować nowe produkty i usługi na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie. Oprócz pomocy w rozwiązywaniu problemów co-browsing umożliwia przedstawicielom firmy dostarczanie rekomendacji dotyczących cross-/up-sell lepiej dostosowanych do unikalnych potrzeb klienta.

Wsparcie aplikacji

Dzięki zastosowaniu narzędzi do collaborative co-browsingu konsultanci nie muszą już spotykać się osobiście z klientami, mogą działać zdalnie. Aplikacja Surfly umożliwia udzielanie porad i konsultacji dla aplikacji przeglądarkowych w prosty i efektywny sposób na odległość. Zamiast sprzedawać usługi i produkty, doradcy mogą teraz również zaoferować porady, które pomogą klientom w ich codziennych wyzwaniach.

Rozwiązania

Rozwiązania do collaborative co-browsingu dostępne są w modelu chmurowym lub on-premise (do instalcji w infrastrukturze własnej klienta). Niezależnie od modelu wdrożenia zapewniają one wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony danych oraz zgodność z regulacjami GDPR/RODO.

Wzmocnij swój biznes!

Zapraszamy do kontaktu