UNIFIED COMMUNICATIONS UC

Praca w grupie - Collaboration

Coraz większe znaczenie odgrywa praca zdalna czy praca na odległość. Pracownicy znajdują się w domach lub w różnych lokalizacjach firmy, często również przemieszczając się pomiędzy tymi punktami. To powoduje, że niezbędne są narzędzia pozwalające pracować grupie osób rozproszonych w wielu miejscach w sposób efektywny, a jednocześnie prosty. Collaboration jest idealnym rozwiązaniem które umożliwia współpracę zdalną, realizację spotkań Zespołów, organizowanie konferencji audio i wideo, udostępnianie plików, będąc jednocześnie repozytorium plików i dokumentów.

Dedykowana przestrzeń dla projektu dostępna z dowolnego miejsca

Użytkownik systemu Collaboration może stworzyć nazwane miejsce (przestrzeń) i dedykować ją dla danego projektu czy sprawy. Są to miejsca, które łączą ludzi, treści i komunikację. W tych przestrzeniach zespoły mogą umieszczać dokumenty na których wspólnie pracują, komunikować się poprzez czat czy też spotykać się w audio- czy wideo-konferencjach. Podczas wideokonferencji uczestnicy mogą udostępniać innym dowolne dokumenty, aplikacje czy też ekran swojego komputera.

Dostęp do tych funkcjonalności daje łatwa w użyciu aplikacja, którą można używać przez przeglądarkę na laptopie, czy dedykowana aplikacja na tablet lub smartfon. Dzięki oparciu tych usług o chmurę publiczną dostęp do systemu jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie.

Organizuj swoją pracę i koordynuj pracę zespołów

Rozwiązania pracy grupowej Collaboration zapewniają funkcjonalność i prostotę pracy zespołów, które potrzebują skutecznego sposobu na komunikację:

  • Czat – pozwala na przesyłanie wiadomości nawet wtedy, gdy nie jesteś online, odbieranie wiadomości na dowolnym urządzeniu – smartfonie, tablecie lub laptopie, korzystając z zalet aplikacji zapewniającej bezpieczeństwo i odpowiednie zarządzanie i zachowując całą historię.
  • Spotkanie – zwiększa produktywność i zacieśnia relacje dzięki bezpośredniej wymianie dźwięku, obrazu i treści w jakości HD – z dowolnego miejsca, z dowolnego urządzenia. Spotkanie może być nagrywane. Dołączenie do spotkania jest możliwe również za pomocą telefonu i lokalnych numerów telefonicznych.
  • Organizuj – można publikować pliki, czatować i spotykać się w zorganizowanych, zorientowanych tematycznie przestrzeniach.
  • Zarządzaj – można koordynować pracę między zespołami, przydzielać zadania i śledzić postępy projektu – wszystko w trwałych przestrzeniach chmurowych.

Dołącz do zespołu osoby zgromadzone w sali konferencyjnej lub uczestników „ad-hoc” (gości)

Rozwiązania pracy grupowej Collaboration to narzędzia pozwalające łączyć nie tylko osoby korzystające z aplikacji. Dzięki integracji z terminalami wideokonferencyjnymi pozwalają włączyć w aktualne prace również zespoły osób zgromadzone w tradycyjnych salach konferencyjnych.

Jednocześnie rozwiązania Collaboration pozwalają w łatwy sposób na dołączenie dowolnej osoby, która w danym momencie jest potrzebna w zespole jako „gość”. Wystarczy przesłać tej osobie link do przeglądarki, aby mogła dołączyć do spotkania i widzieć dokumenty nad którymi zespół pracuje.

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)