CUSTOMER EXPERIENCE CE

CO-BROWSING
Automatyzacja komunikacji

Usprawnij znacząco pracę swoich konsultantów. Rozwiązanie wspiera pracę Twojego zespołu podczas prezentacji sprzedażowej, spotkań on-line, czatów lub połączeń.

Aplikacja

Dzięki współprzeglądaniu ekranu Twoi konsultanci z łatwością pomogą klientowi w wypełnieniu formularza, poruszaniu sie po stronie internetowej czy aplikacji webowej. Dodatkowe funcjonalności takie jak rysowanie, maskowanie pól, współdzielenie dokumnetów, czat, video czat spowodują, pozwolą na dokonanie skokowego wzrostu jakości obsługi Klienta w krótkim czasie I niewielkim nakładem kosztów.

Lepsze wsparcie Klienta

Zastosowanie co-browsingu i podgląd tego co robi Klient pozwala na lepsze zrozumienie jego problemów i szybsze udzielenie pomocy. Skraca to czas potrzebny na rozpoznanie i rozwiązanie problemu poprawiając skuteczność rozwiązania problemu podczas pierwszego kontaktu z Klientem (FCR).

Wzrost sprzedaży

Dzięki zastosowaniu rozwiązań do co-browsingu przedstawiciele firm mogą pokazywać, wyjaśniać i demonstrować nowe produkty i usługi na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie. Oprócz pomocy w rozwiązywaniu problemów co-browsing umożliwia przedstawicielom firmy dostarczanie rekomendacji dotyczących cross-/up-sell lepiej dostosowanych do unikalnych potrzeb klienta.

Wsparcie aplikacji

Dzięki zastosowaniu narzędzi do co-browsingu konsultanci nie muszą już spotykać się osobiście z klientami, mogą działać zdalnie. Surfly umożliwia udzielanie porad i konsultacji dla aplikacji przeglądarkowych w prosty i efektywny sposób na odległość. Zamiast sprzedawać usługi i produkty, doradcy mogą teraz również zaoferować porady, które pomogą klientom w ich codziennych wyzwaniach.

Rozwiązania

Rozwiązania do co-browsingu dostępne są w modelu chmurowym lub on-premise (do instalcji w infrastrukturze własnej klienta). Niezależnie od modelu wdrożenia zapewniają one wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony danych oraz zgodność z regulacjami GDPR/RODO.

Wzmocnij swój biznes!

Zapraszamy do kontaktu

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)