Business Run 2016

5000 zgłoszeń w 14 i pół minuty! Zaledwie 869 sekund potrzebne było do zebrania kompletu uczestników Kraków Business Run 2016. To absolutny rekord jeśli chodzi o szybkość zapełniania list startowych. Ale to nie jedyny rekord jaki bije to wydarzenie. Kraków Business Run jest częścią ogólnopolskiej imprezy biegowej Poland Business Run – największego charytatywnego biegu sztafetowego w Polsce.

Unima 2000 S.A., jak co roku, włącza się do tej szlachetnej inicjatywy. W tym roku, pobiegniemy dla Rafała i Agnieszki, podopiecznych Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”. Pieniądze zebrane podczas imprezy, pozwolą na zakup protez i powrót tej dwójki młodych ludzi do aktywnego życia.

4 września 2016 bieg wystartuje równocześnie w sześciu miastach Polski: Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu oraz Krakowie. Impreza odbędzie się Grodzie Kraka już po raz piąty. Wystartuje 1000 pięcioosobowych zespołów. Do tej pory, dzięki poprzednim edycjom imprezy, w Krakowie udało się pomóc 21 osobom, które zostały poddane amputacjom kończyn lub od urodzenia borykały się z niepełnosprawnością ruchową.

Kraków Business Run łączy w sobie szlachetną idee pomagania z całym mnóstwem sportowych emocji. Trzymajcie kciuki za nasza drużynę. W tym roku postaramy się być lepsi niż w poprzedniej edycji. Nasi zawodnicy już rozpoczęli intensywne treningi.

Więcej o imprezie na stronie: www.krakowbusinessrun.pl

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)