Budowa biurowca firmy odzieżowej LPP już na półmetku.

Budowa biurowca firmy odzieżowej LPP zlokalizowanego przy ulicy Bagrowej w Krakowie jest już na półmetku. Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. odpowiada za wdrożenie kluczowych systemów nioskoprądowych w obiekcie.

W zakres prac realizowanych przez naszą firmę wchodzi m.in. wykonanie:

  • Systemu sygnalizacji pożaru SAP i oddymiania
  • Systemu kontroli dostępu
  • Instalacji domofonowej IP
  • Systemu monitoringu wizyjnego CCTV
  • Instalacji okablowania strukturalnego LAN
  • Systemu BMS

Budynek biurowy LPP to obiekt czterokondygnacyjny o powierzchni użytkowej wynoszącej blisko 50.000 m3. Obiekt został zaplanowany jako biurowiec typu open-space. Przestrzenie zamknięte na parterze są oddzielone ściankami działowymi, wykonanymi z elementów szklanych. Na pozostałych piętrach z uwagi na mobilność inwestora przestrzenie będą zamknięte zabudową meblową. W budynku znajdzie się lokal małej gastronomii z zapleczem i salą konsumpcyjną. Naturalne oświetlenie zapewni patio z zielenią oraz świetliki dachowe.

Teren zewnętrzny zostanie przystosowany do założeń projektu i wymagań inwestora. Ma tam powstać wiele elementów małej architektury takich jak: wiaty na rowery, miejsca wypoczynku i rekreacji. Planowany termin zakończenia inwestycji: druga połowa 2019 roku.

2019-04-17

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

ŚWIAT WEDŁUG BOTÓW

„ŚWIAT WEDŁUG BOTÓW” Artykuł w Business Insider

Zapraszamy do lektury naszej najnowszej publikacji na portalu Business Insider https://businessinsider.com.pl/technologie/swiat-wedlug-botow/hrrtj7e Wirtualny asystent do spraw reklamacji Wsparciem obsługi reklamacji zajmuje się nowoczesna

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)