Budowa biurowca firmy odzieżowej LPP już na półmetku.

Budowa biurowca firmy odzieżowej LPP zlokalizowanego przy ulicy Bagrowej w Krakowie jest już na półmetku. Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. odpowiada za wdrożenie kluczowych systemów nioskoprądowych w obiekcie.

W zakres prac realizowanych przez naszą firmę wchodzi m.in. wykonanie:

  • Systemu sygnalizacji pożaru SAP i oddymiania
  • Systemu kontroli dostępu
  • Instalacji domofonowej IP
  • Systemu monitoringu wizyjnego CCTV
  • Instalacji okablowania strukturalnego LAN
  • Systemu BMS

Budynek biurowy LPP to obiekt czterokondygnacyjny o powierzchni użytkowej wynoszącej blisko 50.000 m3. Obiekt został zaplanowany jako biurowiec typu open-space. Przestrzenie zamknięte na parterze są oddzielone ściankami działowymi, wykonanymi z elementów szklanych. Na pozostałych piętrach z uwagi na mobilność inwestora przestrzenie będą zamknięte zabudową meblową. W budynku znajdzie się lokal małej gastronomii z zapleczem i salą konsumpcyjną. Naturalne oświetlenie zapewni patio z zielenią oraz świetliki dachowe.

Teren zewnętrzny zostanie przystosowany do założeń projektu i wymagań inwestora. Ma tam powstać wiele elementów małej architektury takich jak: wiaty na rowery, miejsca wypoczynku i rekreacji. Planowany termin zakończenia inwestycji: druga połowa 2019 roku.

2019-04-17

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)