BEZPIECZEŃSTWO I AUTOMATYKA BUDYNKOWA

Bezpieczeństwa Osób i Mienia

Systemy Telewizji 

Podnieś poziom bezpieczeństwa ludzi i obiektu

Wybierz oferowane przez nas Systemy Telewizji Dozorowej gwarantujące poczucie bezpieczeństwa w użytkowanym obiekcie. System monitoringu może służyć wyłącznie rejestracji obrazu, jego funkcje mogą zostać rozszerzone zapewniając budynkowi jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa. Umożliwiamy integracje monitoringu wizyjnego z systemem alarmowym, dzięki czemu wykrycie ruchu przez kamerę spowoduje uruchomienie linii alarmowej. System może być wyposażony w funkcję inteligentnej analizy obrazu, co pozwala na automatyczną identyfikację niebezpiecznych zdarzeń, ludzkich twarzy czy tablic rejestracyjnych. Oferowane przez nas rozwiązania mogą być uzupełnione o
specjalistyczne kamery wyposażone w specjalne przetworniki i algorytmy wykorzystywane do wykrywania pożarów lub kamery termowizyjne stosowane np. do rozpoznawania temperatury ciała.

Co zyskujesz?
 • Podniesienie poziomu bezpieczeństwa ludzi i obiektu
 • Skuteczne zapobieganie kradzieżom poprzez całodobowe nagrywanie obiektu
 • Nagrywanie i archiwizację jako system rejestracji czasu pracy
 • Zdalną kontrolę działania firmy poprzez Internet, sieć lokalną lub urządzenia przenośne
 • Oszczędności wynikające m.in. ze zniżek ubezpieczeniowych lub eliminacji kosztów remontu zdewastowanego mienia.

Zwiększ profil bezpieczeństwa swojej firmy

KD Jeśli poszukujesz rozwiązania do zarzadzania dostępem osób do poszczególnych części budynków skorzystaj z naszego doświadczenia. Pomagamy w doborze rozwiązania które spełni nawet najbardziej skomplikowane wymagania.

Oferowane przez nas rozwiązania potrafią określić tożsamość osób na podstawie kart zbliżeniowych, kodów PIN lub uprawnień przeniesionych na odpowiednie aplikacje telefonu komórkowego. W miejscach, które wymagają szczególnej ochrony, proponujemy się wykorzystanie czytników biometrycznych. Wdrożenie powyższych rozwiązań zwiększa bezpieczeństwo firmy – ogranicza ryzyko kradzieży informacji lub mienia. Pozwala ono ograniczyć także koszty ponoszone na personel ochrony obiektu.

RCP Elementem rozszerzającym klasyczne funkcje systemu KD jest system rejestracji czasu pracy RCP, który współpracuje z oprogramowaniem kadrowo-płacowym. Rozwiązanie to umożliwia zwiększenie dyscypliny w firmie, a w rezultacie optymalizację jej efektywności. Elektroniczna rejestracja zastępuje tradycyjną listę obecności pracowników, a system samoistnie zlicza, raportuje i prowadzi statystyki dotyczące czasu pracy. Jest on prosty w obsłudze i nie wymaga od użytkownika wiedzy technicznej. Rekomendowane rozwiązanie jest zgodne z Kodeksem Pracy, a zgromadzone przez system dane mogą być podstawą do ustalania wynagrodzeń pracowników.

Co zyskujesz?

 • Wyższy profil bezpieczeństwa firmy;
 • Eliminację ryzyka dostania się poufnych danych w niepowołane ręce;
 • Ochronę informacji i mienia przed kradzieżą;
 • Redukcję kosztów związanych z zatrudnieniem ochrony budynku;
 • Optymalizację efektywności firmy dzięki narzędziu zarządzania zasobami ludzkimi (elektronicznej rejestracji, zliczania i raportowania czasu pracy, analizy wynagrodzeń przysługujących pracownikom).

Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu

Postaw na ochronę szczególnie zagrożonych obszarów firmy

SSWIN to system sygnalizacji włamania i napadu. Służy on do detekcji za pomocą czujek i informowania za pomocą sygnalizacji dźwiękowej lub optycznego o pojawieniu się intruza w strefie chronionej. Uruchomienie SSWIN może zamykać strefy w obiekcie, włączać oświetlenie i pełnić szereg innych funkcji.

System SSWIN ostrzega o próbach sabotażu – np. prób uszkodzenia systemu. Ze względu na łatwość programowania oraz niskie koszty wdrożenia system znajduje także zastosowanie jako element zarządzania niewielkim obiektem.

Co zyskujesz?

 • Wyższy profil bezpieczeństwa firmy;
 • Ochronę szczególnie zagrożonych obszarów firmy;
 • Błyskawiczną możliwość uzyskania informacji o nieprzewidzianych zdarzeniach;
 • Możliwość archiwizacji wszystkich zdarzeń, które mają miejsce w obrębie budynku;
 • Eliminację ryzyka sabotażu.

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)