INTEGRACJA SYSTEMÓW I BAZ DANYCH

API Application Programming Interface

Oferowane przez nas rozwiązania typu „API Management” służą do zarządzania interfejsami API. Pozwalają zarządzać i w sposób kontrolowany, a przede wszystkim bezpieczny udostępniać interfejsy partnerom zewnętrznym przez publiczną sieć Internet. Umożliwiają monitorowanie, kontrolowanie i rozliczanie udostępnionych na zewnątrz usług poprzez interfejsy API. To coś więcej niż narzędzia dla programistów, to nowa forma prowadzenia biznesu. Łącząc dostępne usługi i dane tworzymy zupełnie nowe produkty i doświadczenie klientów

Zwiększ zasięg Twojego działania dzięki rozwiązaniom zarządzającym interfejsami API.

Dzięki IBM Api Connect Ty i Twoi klienci możecie tworzyć jeszcze lepsze aplikacje cyfrowe i rozwijać swoją innowacyjność. Skalowalna platforma API Connect jest rozwiązaniem kompleksowym, nowoczesnym, intuicyjnym w obsłudze interfejsów API. Umożliwia tworzenie, bezpieczne eksponowanie i monetyzację interfejsów API, jak również zarządzanie nimi, w różnych chmurach.

Stwórz nowe kanały, za pomocą których Twoje przyszłe innowacje będą realizowane globalnie.

Skorzystaj z naszej oferty z zakresu Interfejsów API,  udostępniaj dane, usługi i aplikacje przy użyciu łatwo dostępnych standardów i platform. Dołącz do globalnych ekosystemów w których nie ma potrzeby prowadzenia szeroko zakrojonych negocjacji i dostosowywania systemów informatycznych w celu nawiązania współpracy.

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)