25-lecie Unima 2000

Unima 2000 świętuje 25-lecie obecności na rynku. Stanowi to dla nas powód do dumy i mobilizuje do dalszego działania. Dziękujemy wszystkim Klientom, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować na przestrzeni tych wszystkich lat. Z wieloma z Was zbudowaliśmy silne relacje biznesowe i utrzymujemy długoletnią współpracę. Wasze zaufanie jest dla nas kluczowe.

Nasza działalność opiera się na ogromnej pasji do technologii i pragnieniu realizowania nowych wyzwań. W ciągu 25 lat obecności na polskim rynku, pracownicy Unima 2000 realizowali wiele śmiałych i prestiżowych inwestycji. Nie było by to możliwe bez wsparcia naszych wspaniałych Klientów.

POCZĄTKI INNOWACYJNEGO BIZNESU

Historia Unima 2000 sięga roku 1992 kiedy to założyciele spółki dostrzegli rosnącą potrzebę modernizacji infrastruktury telekomunikacyjnej w polskich przedsiębiorstwach. W tamtym okresie brakowało w Polsce doświadczonych wdrożeniowców. Po zbudowaniu zespołu zdolnych inżynierów i techników Unima 2000 rozpoczęła dynamiczny rozwój. W roku 1996 została podpisana strategiczna umowa o współpracy z amerykańskim potentatem AT&T. Pojawiły się pierwsze duże kontrakty. W roku 1996 sprzedano pierwszą dużą centralę AT&T Definity, a w 2001 Unima 2000 wdrożyła pierwsze nowoczesne Contact Center.

UNIMA 2000 OBECNIE

Mało kto przypuszczał, że niewielka rodzinna firma zajmująca się sprzedażą i wdrażaniem central telefonicznych, szybko przekształci się w grupę kapitałową zatrudniającą 370 osób i kierującą swoją ofertę do kilku krajów w Europie. Obecnie, Grupa Kapitałowa Unima 2000 wypracowuje 41 milionów rocznego przychodu (dane za rok 2016) realizując wymagające kontrakty, których wartość niejednokrotnie przekracza 5 milionów złotych. Wartość największego projektu zrealizowanego dla jednego klienta osiągnęła 12 milionów złotych.

UNIMA 2000 W LICZBACH

Unima 2000 jest firmą doradczą i konsultingową oraz doświadczonym dostawcą innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, działającym w branży zaawansowanych rozwiązań IT, technologii teleinformatycznych, systemów analizy i przetwarzania danych, ochrony danych osobowych oraz budowy i integracji systemów inteligentnego budynku. Spółka wdraża i integruje systemy oraz jest dostawcą usług, oprogramowania i sprzętu. Jest organizatorem szkoleń, seminariów i konferencji.

UNIMA 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. od 2006 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą: IQnet Sp. z o.o. oraz Lockus Sp. z o.o. (właściciel Teleinvention Contact Center). Jest autoryzowanym partnerem wielu najważniejszych firm branży informatycznej i telekomunikacyjnej na świecie.

Dziękujemy za zaufanie. Będziemy z Wami przez kolejne lata.

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)