Podpisanie nowej umowy

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne podpisała umowę na wykonanie instalacji teletechnicznych: SSP, KD, SSWiN, instalację domofonową i CCTV, okablowanie strukturalne w Kompleksie Biurowym „Face2Face” w Katowicach .

Biurowiec „Face2Face” to budynek, który jest realizowany w Katowicach przy ul. Grundmanna. Funkcjonuje on również pod nazwą Baildon Business Park. Budowa gmachu Face2Face Business Campus wystartowała w maju 2018, a zakończy się w 2020 roku. Powierzchnia biurowa tego budynku wyniesie łącznie ponad 46 tys. metrów kwadratowych.

Jednocześnie będą powstawać dwa budynki: siedmiokondygnacyjny (pierwszy etap) i 14-piętrowy (drugi etap). Nasza firma wykona instalacje w pierwszym etapie. W całym kompleksie będzie pracować około 5 tys. osób. W pierwszym budynku będzie 20 tys. m kw powierzchni, a w drugim – 26 tys.

2019-04-16

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)