„03 Business Campus”

Unima 2000 podpisała kolejną umowę na realizację prac dla Grupy Echo. Dotyczy ona wykonania instalacji teletechnicznych w kompleksie biurowym „O3 Business Campus”, przy ul. Opolskiej (Etap III) w Krakowie.

Po realizacji budynku w Katowicach (biurowiec A4 II etap) oraz dwóch realizacjach w Krakowie (Opolska I i Opolska II) jest to już piąte zlecenie realizowane dla tego inwestora. „O3 Business Campus” to kompleks biurowy klasy A położony w północnej części miasta, przy skrzyżowaniu ulicy Opolskiej i alei 29 listopada. Kompleks biurowy składa się z trzech dwunastopiętrowych biurowców o łącznej powierzchni 57.000 m2. „O3 Business Campus” posiada parking naziemny i podziemny. Wysoki standard i otaczające obiekt tereny zielone sprawiają, że kompleks należy do najatrakcyjniejszych miejsc dla prowadzenia działalności gospodarczej w Krakowie.
Zleceniodawcą (Inwestorem) inwestycji „O3 Business Campus” jest Echo-Opolska Business Park spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie.

Zakres wykonywanych prac przez Unima 2000 obejmuje wykonanie następujących systemów:

System Bezpieczeństwa Pożarowego
Systemy Bezpieczeństwa Obiektowego
Instalacje i Systemy Teletechniczne
Instalacje pomocnicze

Termin zakończenia prac wyznaczono na 1 czerwca 2018, a wartość podpisanej umowy przekroczyła 2 mln zł.

Udostępnij post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozostańmy w kontakcie

Więcej aktualności

Akademia Unima 2000

Akademia Unima 2000

Bezpłatny webinar: SZTUCZNA INTELIGENCJA, AUTOMATYZACJA PROCESÓW I WYKORZYSTANIE KANAŁU GŁOSOWEGO I CHATOWEGO W OBSŁUDZE KLIENTA Zapraszamy na kolejny webinar organizowany w ramach

Strona www.unima2000.pl korzysta z plików Cookies (w celu realizacji usług)