XV Międzynarodowy Kongres MBA

W dniach 17-19 maja 2019 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbył się XV Międzynarodowy Kongres MBA. Drugiego dnia kongresu Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. wygłosiła prelekcję pt.:

„Sztuczna inteligencja jako narzędzie
budowania przewagi konkurencyjnej w biznesie”

W trakcie prelekcji przedstawiliśmy rolę jaką sztuczna inteligencja może pełnić w działalności biznesowej oraz metody jej efektywnego wykorzystania. Omówiliśmy przykłady wdrożeń z zakresu sztucznej inteligencji, które pozwalają na automatyzowanie procesów oraz wyciąganie wniosków z ogromnej ilości danych, które przedsiębiorstwa pozyskują każdego dnia.


Unima 2000 - 15 Kongres MBA

Międzynarodowy Kongres MBA to największe w Polsce spotkanie integrujące środowisko MBA. Głównym celem wydarzenia jest budowa aktywnej platformy współpracy, wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy i horyzontów.

O specyfice Kongresu decyduje łączenie wystąpień naukowców z polskich i zagranicznych uczelni oraz czołowych ekspertów i ekonomistów. W Kongresie co roku uczestniczą menedżerowie wyższego i średniego szczebla legitymujący się tytułem Master of Business Administration, Dyrektorzy Programów MBA oraz naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni.

Więcej informacji o Kongresie można uzyskać klikając w ten link

Agenda XV Międzynarodowego Kongresu MBA

Miejsce wydarzenia: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 27, Pawilon dydaktyczno-sportowy, sala nr 9.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Kongresu:

Kongres MBA UEK
Kongres MBA UEK
Kongres MBA UEK
Kongres MBA UEK
Kongres MBA UEK
Kongres MBA UEK
Kongres MBA UEK
Kongres MBA UEK
Kongres MBA UEK
Kongres MBA UEK
Kongres MBA UEK
Kongres MBA UEK

2019-05-20