Warsztaty 2018-11-14

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. serdecznie zaprasza na warsztaty technologiczne pt.:

Narzędzia wspierające przewidywanie awarii w energetyce i przemyśle

– zastosowanie rozwiązań IBM opartych na sztucznej inteligencji
oraz wykorzystanie w integracji standardów OPC

Warsztaty poświęcone są zagadnieniu przewidywania awarii maszyn i urządzeń w spółkach produkcyjnych, energetycznych oraz ciepłowniczych z uwzględnieniem problematyki integracji systemów automatyki przemysłowej z systemami IT.

Warsztaty odbędą się 14 listopada w Warszawie w Hotelu Novotel Warszawa Centrum. Partnerem warsztatów jest IBM Polska.

Warsztaty IBM przewidywanie awarii

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Ilość dostępnych miejsc: 35

 

Zgłoś swój udział

 


Dlaczego warto?

Warsztaty Unima Podczas warsztatów przedstawione zostaną innowacyjne technologie wpisujące się w Industry 4.0 i Predictive Maintenance 4.0.
Czwarta rewolucja przemysłowa dopiero się rozpoczyna. Cyfryzacja produkcji jest obecnie niezbędna – stanowi główną drogę do zwiększenia wartości dodanej dla klientów oraz zachowania konkurencyjności na rynku.
Warsztaty Unima Podczas konferencji chcemy przekonać uczestników, że przewidywanie awarii maszyn i urządzeń jest możliwe. Predykcja odbywa się w sposób stricte naukowy, oparty na modelach ekonometrycznych i twardych dowodach, z uwzględnieniem możliwości uczenia maszynowego.
Warsztaty Unima Każda godzina przestoju może generować bardzo duże koszty. Korzystając z technologii kognitywnych IBM – połączenia sztucznej inteligencji (AI), przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT), zaawansowanych analiz i innych technologii możliwe jest wyciąganie wniosków z danych. Na ich podstawie można podejmować decyzje dotyczące konserwacji maszyn i urządzeń oraz zwiększania ich wydajności.
Warsztaty Unima Przedstawimy korzyści wynikające z realizacji projektów wspierających przewidywanie awarii w spółkach energetycznych i przemysłowych na świecie.
Warsztaty Unima Podczas spotkania opowiemy o podstawowych założeniach standardu OPC, który umożliwia zewnętrznym systemom dostęp do informacji wysyłanych przez maszyny i urządzenia do systemów DCS, Scada, a następnie do serwerów OPC.

 

Organizator warsztatów:

Unima 2000

IBM

Partner merytoryczny:

IBM


W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Marketingu Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A.:

Grzegorz Wilczak

Grzegorz Wilczak
Kierownik Działu Marketingu
D +48 12 2980 574
M +48 601 508 216

kontakt Unima 2000