Szkolenia

Unima 2000 S.A.  nie tylko oferuje swoim Klientom najwyższej klasy rozwiązania techniczne, ale także zapewnia fachowe wsparcie i dostęp do profesjonalnych szkoleń z zakresu wdrożenia i użytkowania nabytych narzędzi.

Szkolenia dla administratorów i użytkowników systemów Unima 2000 S.A. to niepowtarzalna szansa na poznanie wszystkich możliwości zaimplementowanych w przedsiębiorstwie rozwiązań. Dzięki temu dalsze użytkowanie systemu może być bardziej wydajne i w pełni satysfakcjonujące.

Organizator zapewnia uczestnikom najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny spotkań, współpracę ze świetnie wyszkoloną kadrą inżynierów-wykładowców oraz dostęp do bogato wyposażonego laboratorium technicznego. Program szkolenia planowany jest tak, aby maksymalnie dostosować się do potrzeb Klienta, a elastyczny system szkoleń pozwala przeprowadzić je zarówno w siedzibie Unima 2000 S.A. lub w warszawskim oddziale przedsiębiorstwa, jak też siedzibie firmy Klienta. Zajęcia zwieńczone są egzaminem i wystawieniem certyfikatu, który potwierdza nabyte w trakcie szkolenia umiejętności.

Co zyskujesz?

  • Wysokiej jakości szkolenie pod okiem najlepszych fachowców;
  • Trening praktyczny i teoretyczny w siedzibie firmy oraz u organizatora szkolenia;
  • Wiedzę o wszystkich możliwościach rozwiązań wdrożonych w przedsiębiorstwie;
  • Możliwość sprawnego i efektywnego użytkowania posiadanych narzędzi;
  • Certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.