Systemy przywoławcze i interkomowe

Systemy interkomowe pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa osób przebywających w budynku, jak też samego obiektu dzięki wykorzystaniu technologii dystrybucji połączeń alarmowych za pomocą głosu i obrazu.

Instalowane przez nas terminale mają zastosowanie zarówno z budynkach o charakterze biznesowym, jak również w bardziej niestandardowych środowiskach – np.: są stosowane w szpitalach na stanowiskach z powierzchniami antybakteryjnymi lub w postaci interkomów odpornych na dewastację są montowane na stadionach i stacjach kolejowych. Oferujemy również jednostki z certyfikatem bezpieczeństwa w razie eksplozji, które idealnie nadają się do zastosowania w przemyśle petrochemicznym.

Na użytek szpitali, zakładów opieki zdrowotnej czy domów spokojnej starości proponujemy także systemy przywoławcze, które umożliwiają wezwanie personelu przez pacjenta. W naszej ofercie znajdują się również rozwiązania, które pozwalają na zlokalizowanie danej osoby (np. zgubionego pacjenta).

Systemy interkomowe składają się z elementu centralnego (serwera) i rozproszonych terminali interkomowych (z możliwością np. rozgłaszania komunikatów, kontroli dostępu i inne).

Co zyskujesz?

  • Bezpieczeństwo i komfort użytkowania obiektu;
  • Błyskawiczną komunikację – także na wypadek sytuacji kryzysowych;
  • Płynny przepływ informacji, który ułatwia pracę zatrudnionemu personelowi;
  • Podniesienie standardów obiektu i nowoczesny wizerunek firmy bądź placówki.