Videochat (Wideoczat) – system komunikacyjny Com100

Comm100 Live Chat to wielokrotnie nagradzane narzędzie komunikacyjne dla przedsiębiorstw. System umożliwia interakcję z klientami z wykorzystaniem Internetu, urządzeń mobilnych, wiadomości tekstowych lub kanału wideo. Jest wykorzystywany przez tysiące firm na całym świecie do wspierania użytkowników odwiedzających strony internetowe. Pozwala zwiększać konwersje, podnosić zadowolenie klientów i obniżać koszty operacyjne.

centrum-kontaktu-z-mieszkancami

System Comm100 Live Chat znajduje zastosowanie w firmach o różnej wielkości. Posiada dużą funkcjonalność, a jednocześnie jest prosty w obsłudze i zarządzaniu.

Comm100 został zaprojektowany specjalnie, aby ułatwić pracę agenta w kanałach cyfrowych. Wyposażono go w narzędzia, które mają poprawić wydajność i produktywność wszystkich rodzajów czatów – tekstowych, audio oraz wideo.

Comm100 Live Chat umożliwia zmianę języka rozmowy na język potrzebny do zapewnienia obsługi klienta na poziomie lokalnym. Dostępnych jest 13 wbudowanych języków, dzięki czemu zespół agentów, może obsługiwać kontakty międzynarodowe.

Wśród wielu dostępnych usprawnień poprawiających komfort korzystania z systemu można znaleźć m.in. automatyczne wiadomości powitalne, skróty klawiszowe, automatyczne tłumaczenie, sprawdzanie pisowni i udostępnianie ekranu.

Bogate możliwości konfiguracyjne

Comm100 Live Chat można w pełni dostosować do unikalnych wymagań, aby stworzyć spójny i profesjonalny wizerunek marki, który pasuje do wyglądu i stylu witryny przedsiębiorstwa.

System pozawala na dostosowywanie wyglądu okna i przycisków czatu lub wyświetlanie zdjęć profilowych agentów jako avatary.

Centrum komunikacji z mieszkańcami

Rys. 2

Chat

Rys. 3

Monitoring i identyfikacja odwiedzających

Comm100 oferuje narzędzia, które pomagają w łatwym wyodrębnianiu danych osób odwiedzających w celu identyfikacji użytkowników. Dalsze optymalizowanie wydajności następuje poprzez automatyzację proaktywnych zaproszeń do czatu, tak aby odwiedzający stronę, których profile pasują do ustawionych kryteriów demograficznych i wzorców zachowań automatycznie otrzymali spersonalizowane zaproszenie do czatu.

Przed rozpoczęciem rozmowy, użytkownik jest proszony o wypełnienie krótkiej ankiety zawierających podstawowe dane np. imię, adres email, pytanie o produkt, itd. Wprowadzone dane mogą byc w łatwy sposób przesyłane bezpośrednio z witryny internetowej do konsoli czatu agentów. Zebrane w ten sposób dane mogą być używane jako reguły przy definiowaniu segmentów użytkowników lub do wyboru odpowiedniego agenta.

Chat

Rys. 4 – ankieta przed rozmową, oraz widok dla agenta

Monitoring w czasie rzeczywistym

Com 100 umożliwia monitorowanie aktywnych czatów w sposób niezważalny dla użytkownika i agenta. W razie potrzeby możliwe jest dołączanie do konwersacji lub przejmowanie dowolnej sesji czatu. Inne funkcje, takie jak transkrypcje czatu, wiadomości w trybie offline i raporty oceny klientów, usprawniają coaching i nadzór nad pracą agentów. Zapewnia to najwyższy poziom obsługi użytkowników.

Chat

Rys. 5

Systema Comm100 oferuje monitorowanie odwiedzin w czasie rzeczywistym, w którym informacje o odwiedzających, takie jak aktualna strona przeglądania, zachowania nawigacyjne, położenie geograficzne, szczegóły koszyka na zakupy, historia czatu są zawsze dostępne na wyciągnięcie ręki. Dzięki temu, agenci będą mogli profesjonalnie rozpocząć proaktywny czat z odwiedzającymi witrynę.

Chat

Rys. 6

Automatyczna dystrybucja (ACD)

Comm100 zapewnia możliwość przypisywania rozmów do konkretnych agentów lub działów. Niezależnie od tego, jak duży jest zespół obsługi klienta funkcja Automatycznej dystrybucji rozmów umożliwia określenie niestrandardowych preferencji routingu i automatyczne przypisywanie rozmów do agentów, którzy najlepiej obsłużą klientów.

Chat

Rys. 7

Co-Browsing

Co-Browsking umożliwia wspólne przeglądanie stron internetowych przez klienta i agenta oraz interakcję w czasie rzeczywistym. Agenci w łatwy sposób mogą zrozumieć, na jaki problem napotkali użytkownicy i osobiście poprowadzić ich przez złożone procesy wypełniania formularzy lub poszukiwania informacji. Pomaga to szybciej i sprawniej pomagać odwiedzającym zarówno w wyborze produktów oraz uzyskiwaniu pomocy technicznej.

Funkcja co-browsingu w Comm100 nie wymaga pobrania ani instalacji żadnych wtyczek, zarówno po stronie agenta jak i klienta.

Co-Browsing maskuje wrażliwe i prywatne dane klientów, takie jak informacje o kartach kredytowych, hasłach, pinach, zachowując prywatność i bezpieczeństwo danych klientów.

Chat

Rys. 8

Mobilna obsługa klienta

System Comm100 Live Czat możne być używany na platformach mobilnych. Oferuje łatwą w użyciu aplikację mobilną dla urządzeń działających na platformach iOS i Android. Obsługa klientów może przebiegać niezależnie od wybranego miejsca i czasu.

Czat zespołowy

Comm100 umożliwia prowadzenie wewnętrznego czatu pomiędzy agentami. Ułatwia to m.in. kontakt agenta z menedżerem lub innymi współpracownikami podczas aktywnego udziału w czacie na żywo. Jeśli agent otrzyma zapytanie spoza zakresu jego kompetencji, może przenieść czat do innego agenta lub właściwego działu. W przypadku skomplikowanych zapytań klientów, wymagających interdyscyplinarnej współpracy zespołowej, możliwa praca kilku agentów równocześnie.

Comm100 Audio & Video Chat

Czat umożliwia komunikowanie się za pośrednictwem kanałów multimedialnych audio oraz audio-wideo. Do wykorzystywania tych kanałów, nie jest konieczne pobieranie i instalowanie dodatkowych wtyczek i rozszerzeń. Przełączenie do trybu audio lub audio-wideo, jest realizowane za pomocą jednego kliknięcia.

W trakcie połączenia wszyscy użytkownicy Com 100 Live Chat mogą korzystać z możliwości dodatkowej komunikacji za pomocą wiadomości tekstowych. Funkcjonalność ta usprawnia pracę i zapewnia skuteczniejszą komunikację. Com 1000 Live Chat jest systemem pomagającym nawiązywać bardziej osobiste relacje między klientami a konsultantami.

Chat

Rys. 9

Raportowanie

Comm100 umożliwia generowanie szerokiej gamy raportów, pozwalających na ogólną i szczegółową ocenę procesu obsługi klientów. Kluczowe raporty obejmują dystrybucję czatów 24/7, obciążenie agentów, wydajność agentów, oceny wystawiane przez klientów, kolejkę czatu i wiele innych.

Raporty zapewniają obiektywną ocenę pracy poszczególnych agentów i ocenę jakości oferowanych usług. Poprawiają wydajność obsługi i maja wpływ na zwiększanie zadowolenia klientów. Mogą też być wykorzystywane na potrzeby kadrowe oraz w celach szkoleniowych.

Chat

Rys. 10 – raport przedstawiający aktualną obsługę klienta oraz podsumowanie dzisiejszych rozmów

Chat

Rys. 11 – raport przedstawiający jakość obsługi w przeciągu miesiąca pod względem obsłużonych klientów

Ankieta oceny agenta

Po zakończeniu rozmowy z agentem, klient może otrzymać zapis rozmowy na wskazany adres e-mail. Dodatkowo, klient jest proszony o wypełnienie ankiety podsumowującej rozmowę. Ankiety stanowią najłatwiejszy sposób na uzyskanie precyzyjnej informacji jak klienci postrzegają firmę i jakość oferowanych produktów i usług.

Chat

Rys. 12Jak uzyskać wycenę systemu:

Jak uzyskać wycenę Unima 2000

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem:

Podaj Twój numer telefonu - oddzwonimy

Podaj Twoje imię i nazwisko

Podaj nazwę Twojej firmy

Wyrażam zgodę na:

 Przetwarzanie moich danych osobowych *

Zobacz treść

Otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną *

Zobacz treść

Otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną

Zobacz treść

Używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych *

Zobacz treść

* Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne lecz jest niezbędne, żebyśmy mogli się z Tobą kontaktować i odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Wyrażone zgody można wycofać w każdym czasie, np. klikając tutaj: Cofam zgody

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Polityka prywatności

Artur Podpora

Artur Podpora
Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży
D +48 12 2980 536
M +48 693 535 003

kontakt Unima 2000 SA