Cloud Contact Center – bezpieczeństwo i szybkość

Zarządzaj wszystkimi interakcjami z klientami jak jedną rozmową. Nowa generacja contact center w chmurze, obsługuje WSZYSTKIE kanały komunikacji. Intuicyjny interfejs użytkownika zwiększa produktywność i umożliwia łączenie wszystkich interakcji z klientami – we wszystkich kanałach – w ciągłe wątki konwersacyjne. Wzmocnij relacje z klientami przy każdej interakcji.

cloud contact center saas

System Vocalcom (Hermes.Net) jest wiodącym na świecie oprogramowaniem Contact Center. System jest dostępny w wersji „On premise” oraz w wersji przygotowanej i zoptymalizowanej do pracy w chmurze („Cloud Contact Center”)

Od 2010 roku Vocalcom jako rozwiązanie chmurowe wspiera UŻYTKOWNIKÓW na całym świecie. System daje możliwość utrzymywania spersonalizowanych relacji z Klientami oraz podniesienie efektywności zespołów sprzedaży.

Niezależnie, czy inwestor potrzebuje wielokanałowego Contact Center, czy jego potrzeby ograniczają się do Call Center wykorzystującego wyłącznie połączenia telefoniczne, możemy zaoferować rozwiązanie, które będzie odpowiednie dla unikalnej specyfiki działalności i gotowe do rozbudowy w przyszłości.

Najlepszy system Cloud Contact Center

Ranking GetApp

W rankingu GetApp przygotowywanym przez firmę Gartner w I kwartale 2017 roku, system Vocalcom został uznany za najlepszy system w zakresie rozwiązań Contact Center udostępnianych w chmurze. Ranking GetAp przeznaczony jest dla firm poszukujących rozwiązań Contact Center w chmurze dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw i organizacji. Co istotne, ranking przygotowany jest w oparciu o opinie użytkowników systemów Cloud Contact Center.

Oprogramowanie Cloud Contact Center oceniane jest w pięciu kategoriach. Za każdą kategorię można otrzymać maksymalnie 20 punktów. Kategorie oceniane w rankingu to: opinie użytkowników, bezpieczeństwo oprogramowania, dostępność dla aplikacji mobilnych (iOS, Android), możliwość integracji z aplikacjami firm trzecich oraz obecność w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter).

Vocalcom, który przewodził w rankingu cloud’owych aplikacji Contact Center w poprzednich edycjach raportu, ponownie potwierdził swoją dominację. W każdej z wymienionych pięciu kategorii uzyskał wysokie noty, zdobywając łącznie aż 73 punkty! Drugi w zestawieniu TalkDesk i trzeci Aircall, otrzymali odpowiednio 61 i 60 punktów.

Więcej o rankingu można przeczytać tutaj: Ranking Contact Center działających w chmurze
Strona raportu znajduje się tutaj: Zobacz raport GetApp

Nagroda dla Vocalcom

Kolejną ważną nagrodą, którą zdobył Cloud Contact Center Vocalcom jest Gold Stevie® Awards. Nagroda została przyznana w kategorii „sprzedaż i obsługa Klienta”. Stevie® Awards to najważniejsze światowe wyróżnienie dla rozwiązań z dziedziny obsługi klienta, contact center, rozwoju biznesu oraz sprzedaży.

Więcej o nagrodzie można przeczytać tutaj: Gold Stevie® Awards dla Vocalcom

Cechy systemu Vocalcom

OMNICHANNEL
Vocalcom to system klasy Omnichannel – umożliwia integrowanie wielu kanałów komunikacji, niezależnie od sposobu kontaktu jaki preferuje klient. Dzięki Vocalcom, pracownicy Contact Center mogą bezproblemowo obsługiwać komunikację z klientem realizowaną za pomocą takich kanałów jak: połączenia głosowe, email, sms-y, chat, wideo, social media czy urządzenia mobilne. Zarządzanie relacjami z klientem jest realizowane z jednego stanowiska, a pracownicy Conntact Cener mają pełny wgląd w historię kontaktów niezależnie od wykorzystywanych kanałów.

Cloud Contact Center

RAPORTY
Ważnym elementem rozwiązania Cloud Contact Center jest szczegółowe i szybkie raportowanie.
Podejmowanie decyzji musi opierać się na statystykach w czasie rzeczywistym, wskaźnikach wydajności (KPI) oraz opinii od Klientów. Vocalcom pozwala na maksymalizację satysfakcji Klienta, efektywne zarządzanie zasobami i optymalizację procesów biznesowych dostarczając wgląd zarówno we wskaźniki satysfakcji jak i wydajność Contact Center. Klient może to wszystko mieć razem w jednym miejscu!

ALL-IN-ONE
Vocalcom Contact Center to oprogramowanie umożliwiające agentom wykonywanie większej liczby połączeń telefonicznych i zwiększenie skuteczności rozmów. Dostępne w systemie zaawansowane tryby wdzwaniania, dają agentom więcej czasu na rozmowę z „żywym rozmówcą” po drugiej stronie. Inteligentny Routing przekierowuje połączenia do najbardziej odpowiedniego agenta. Dane „dzwoniącego” są automatycznie wywoływane i wyświetlane na ekranie. Wszystkie kontakty z klientami są automatycznie rejestrowane w systemie CRM. To wszystko sprawia, że Vocalcom wyróżnia się wśród innych rozwiązań dostępnych w chmurze elastycznością i możliwością dostosowywania do potrzeb Klienta. Co ważne nasze rozwiązanie może pracować w chmurze, w lokalizacji klienta (On premise) lub w sposób mieszany, hybrydowy.


Funkcje systemu Vocalcom Cloud Contact Center

 • Niezależność od fizycznej infrastruktury telekomunikacyjnej – możliwość wykorzystania dowolnych urządzeń końcowych
 • System oparty na przeglądarce internetowej – możliwość zalogowania agenta z dowolnego miejsca (wsparcie telepracy)
 • Niskie koszty wdrożenia i utrzymania
 • Rozwiązanie typu Omnichannel – zintegrowana obsługa wszystkich kanałów komunikacji
 • Prosta obsługa, atrakcyjny i czytelny interfejs
 • Łatwa konfiguracja pozwala uruchomić każdą kampanię inbound, outbound lub multimedia w czasie krótszym niż 1 godzina
 • Bardzo rozbudowana funkcjonalność
 • Niezawodność – system udoskonalany od wielu lat
 • Dialer – kampanie Preview, Progressive, Predictive
 • Skrypter (graficzny interfejs, „Drag & Drop”, predefiniowane obiekty)
 • IVR – projektowanie drzew na zasadzie „Drag & Drop”
 • Nagrywanie rozmów i ekranów
 • Personalizacja środowiska pracy agenta
 • Dane rozmówcy i historia kontaktów na ekranie agenta

System dostępny również w modelu „On premise”

 

Administracja systemem

 • Łatwe administrowanie (Wizardy, interfejs „click & select”)
 • Zarządzanie wieloma lokalizacjami (Multi-tenant)
 • Możliwość nadzoru poprzez aplikację na smartphone
 • Elastyczna konfiguracja praw użytkowników
 • Raportowanie realtime oraz statystyki historyczne
 • Możliwość definiowania własnych KPI, tabel, banerów i wykresów


Cloud Contact Center

System Omnichannel może obsługiwać:

 • Połączenia głosowe
 • Chat i Videochat
 • Social Media
 • Kampanie email oraz SMS
 • Kontakty poprzez Web
 • Call Back


Dodatkowe zalety systemu Vocalcom

 • Duża elastyczność i możliwość dostosowania do indywidualnych wymagań
 • Możliwość integracji z rozwiązaniami pracującymi w sieciach lokalnych
 • Gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa
 • Możliwość zdalnego zarządzania systemem
 • Integracja poprzez SIP lub ISDN E1
 • Możliwość tworzenia lokalizacji wyniesionych bez dodatkowych wydatków na infrastrukturę
 • Natywny dostęp do różnych baz danych
 • Możliwość synchronizacji z CRM i bazami danych z innych systemów
 • Integracja zaawansowanych funkcji oraz możliwość pisania aplikacji w Java Script (application generator)
 • Rozbudowane możliwości integracyjne – pełny dostęp do API


Referencje

Z rozwiązania Cloud Contact Center Vocalcom korzysta już ponad 3 700 firm na całym świecie. Wśród nich znaleźć można m.in.: McDonald’s, Disney, UPS, IKEA, Groupama czy BNP Paribas. W Polsce każdego roku zwiększa się liczba Klientów rozwijających swój biznes w oparciu o niezawodny system Contact Center Vocalcom.

Cloud Contact Center w Polsce

Rozwiązanie Cloud Contact Center Vocalcom udostępniamy w Data Center zlokalizowanym w Polsce, spełniającym najwyższe możliwe wymogi w zakresie bezpieczeństwa danych (TIER 3). Chmura umożliwia potencjalnie nieograniczoną skalowalność usługi. Fizyczna lokalizacja i pojemność serwerów nie ma znaczenia podczas przetwarzania w chmurze.

W przypadku gdy Klient chce zwiększyć zakres usługi do poziomu przekraczającego wydajność udostępnionej maszyny, płynnie udostępniamy dodatkowe zasoby i równoważymy obciążenia tak, aby uniknąć przestojów i przerw w dostarczaniu usługi.

Unima 2000 S.A. udostępnia rozwiązanie Vocalcom w zależności od potrzeb i oczekiwań Klientów jako:

 • Usługa Software-as-a-Service (SaaS) – Klient otrzymuje dostęp do poszczególnych funkcji systemu Vocalcom. System jest zainstalowany w Data Center i udostępniany Klientowi poprzez sieć. Odbiorca usługi uzyskuje dostęp do systemu i może swobodne korzystać z udostępnionych funkcjonalności. Klient nie musi martwić się o sprzęt, systemy operacyjne, instalację systemu, aktualizowanie i administrowanie środowiskiem.
 • Udostępnienie usługi Communications-as-a-Service (CaaS) – oznacza udostępnienie w formie usługi infrastruktury, aplikacji i systemów komunikacyjnych – od prostych usług po zaawansowane funkcjonalności, dostosowane do potrzeb Klienta zintegrowane z jego systemami, automatyzujące pracę działów obsługi klienta.
 • Chmura prywatna – w modelu chmury prywatnej infrastruktura danego Klienta jest w naszym Data Center fizycznie wydzielona. Umożliwia to wprowadzenie dowolnych strategii i procedur zabezpieczających i prowadzenie zindywidualizowanej polityki bezpieczeństwa. Możliwe jest zainstalowanie dedykowanych zapór i rozwiązań sieciowych, konfigurowanie, tworzenie kopii zapasowych i dostosowanie mechanizmów wyrównywania obciążeń. Wszystkie modyfikacje i integracje możliwe do przeprowadzenia w tradycyjnym modelu wdrożenia, są również dostępne w chmurze prywatnej.
 • Chmura hybrydowa – możliwość korzystania z różnego typu chmury dla poszczególnych zasobów – systemy krytyczne dla funkcjonowania danej firmy są utrzymywane na wydzielonej, bezpiecznej infrastrukturze, natomiast aplikacje niezwiązane z główną działalnością zostają przeniesione do chmury publicznej w celu obniżenia kosztów działalności.


Contact Center w chmurze

ROZPOCZNIJ NATYCHMIAST
Start pracy w systemie możliwy jest w zaledwie kilka godzin. Wszystkie funkcje, których potrzebujesz aby sprzedawać i efektywniej obsługiwać Klienta są dostępne bez konieczności ponoszenia kosztów inwestycji w sprzęt, instalację i obsługę administratorów.
Zamów wersję testową


Rodzaj obsługiwanego ruchu

System Cloud Contact Center Vocalcom doskonale sprawdza się zarówno jako inbound Contact Center i outbound Contact Center. Obsługując ruch przychodzący, może realizować takie zadania jak: obsługa infolinii, reklamacji, zakupów internetowych oraz wsparcie techniczne i serwisowe. W przypadku, gdy system przeznaczony jest do obsługi ruchu wychodzącego, znajduje zastosowanie w pozyskiwaniu klientów, promocji nowych produktów i usług, aktualizacji danych, prowadzeniu badań marketingowych lub przedłużaniu umów (np. ubezpieczeniowych).

INBOUND
Vocalcom Inbound Call Center pomaga firmie wydajniej obsługiwać Klientów i obsługiwać ich w sposób spersonalizowany z uwzględnieniem dotychczasowych doświadczeń i kontaktów z Klientem!
Inbound oferuje bogatą funkcjonalność jak np.: automatyczna dystrybucja połączeń w powiązaniu z routing’iem, wizualny IVR, CTI, nagrywanie rozmów, CRM, Call-Back, ankiety prowadzenia rozmów z Klientem dostępne w czasie rzeczywistym, kompleksowe analityki oraz szeroki wybór funkcji zarówno dla agentów i jak ich przełożonych (supervisor).

OUTBOUND
Vocalcom w chmurze pomaga zwiększyć przychody i poprawić produktywność!
Siła systemu łączącego oprogramowanie przyspieszające sprzedaż z wyrafinowanym dialerem nie wynika tylko z zastosowania trybów wydzwaniania „predictive” czy „power”. Nasza technologia zapewnia także priorytetyzację szans sprzedaży, wieloliniowe wydzwanianie, aktywne śledzenie, ankietowanie, predefiniowane powiadomienia głosowe, pracę w różnych strefach czasowych, identyfikowanie się odpowiednią numeracją oraz rozbudowaną analitykę. Unikalne cechy pozwalają zwiększyć wydajność pracy i przychody przedsiębiorstwa.


Zapraszamy do kontaktu z konsultantami Unima 2000 S.A.Jak uzyskać wycenę systemu:

Jak uzyskać wycenę Unima 2000

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem:

Podaj Twój numer telefonu - oddzwonimy

Podaj Twoje imię i nazwisko

Podaj nazwę Twojej firmy

Wyrażam zgodę na:

 Przetwarzanie moich danych osobowych *

Zobacz treść

Otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną *

Zobacz treść

Otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną

Zobacz treść

Używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych *

Zobacz treść

* Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne lecz jest niezbędne, żebyśmy mogli się z Tobą kontaktować i odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Wyrażone zgody można wycofać w każdym czasie, np. klikając tutaj: Cofam zgody

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Polityka prywatności

Rafał Pychowski

Rafał Pychowski
Dyrektor ds. Sprzedaży
D +48 12 2980 529
M +48 607 545 005

kontakt Unima 2000